ING Real Estate z PR time dla niedowidzących – Portal PR - 24PR
ING Real Estate z PR time dla niedowidzących

16.11.2010 Kategoria: INFOPR, Kampania. Autor: ipis

Jesienią br. Agencja PR time podpisała z ING Real Estate Developement umowę na przygotowanie i realizację we Wrocławiu kampanii z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu. Kampania będzie skierowana do osób niedowidzących i niewidomych.
Umowa pomiędzy PR time a ING Real Estate Developement została podpisana na rok. W tym czasie Agencja będzie odpowiedzialna za przygotowanie kampanii z zakresu CSR oraz jej realizację. Obsługą projektu z ramienia agencji PR time zajmować się będzie Izabela Strączek.

Projekt ING Real Estate Developement powstaje przy współpracy z Wrocławskim Sejmikiem Osób Niepełnosprawnych.

Agencja ma już na koncie kilka projektów CSR-owych: „Las dla nas”, czyli kampania ekologiczno-edukacyjna dla Grupy Veolia Usługi dla Środowiska, „Energicznie chroń środowisko” dla KGHM Ecoren oraz „Zbadaj nerki – Twój filtr życia” – kampania społeczna dla Fresenius Medical Care.

PR time współpracuje z ING Real Estate Developement od ponad roku na zasadzie projektowej.

Źródło: PR time

Podobne wpisy:

Tagi: ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.