JABRA GO 660 z redukcją szumów – Portal PR - 24PR
JABRA GO 660 z redukcją szumów

21.11.2010 Kategoria: Technologie. Autor: biuro prasowe

Jabra GO 660 to pierwszy zestaw słuchawkowy Bluetooth oparty o technologię Noise Blackout Extreme. Co wyjątkowe dla tego typu urządzeń, Jabra GO 660 zapewnia redukcję szumów tła i nie ma to negatywnego wpływu na jakość transmitowanego głosu.

Podwójne mikrofony, które korzystają z zaawansowanej technologii DSP, najpierw identyfikują źródło dźwięku, a następnie uwydatniają głos rozmówcy usuwając jednocześnie hałas w tle.

Zestaw Jabra GO 660 można wykorzystać zarówno rozmawiając przez telefon komórkowy, softphone, jak i słuchając radia internetowego czy muzyki.

Dzięki adapterowi Jabra LINKTM 320 USB Bluetooth, zestaw Jabra GO 660 bezprzewodowo łączy się z komputerem lub laptopem i jednocześnie z telefonem komórkowym posiadającym Bluetooth.

Zaprojektowany dla aktywnych profesjonalistów do użytku w biurze i poza nim zestaw Jabra GO 660 wyposażony jest w adapter Jabra LINK™ 320 USB Bluetooth, który jest urządzeniem plug-and-play bez żadnych wymagań co do sterowników. Pracuje w Windows XP/Windows Vista/ Windows 7 oraz z wiodącymi softphonami takimi jak: Skype, Cisco Communicator oraz Microsoft Office Communicator 2007/Lync.

Urządzenie jest wyposażone w ładowarkę samochodową.

Jabra GO 660 w wersji konsumenckiej nosi nazwę Extreme dla PC.

Podobne wpisy:

Tagi:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.