Jak pieniądze pacjentów zmieniają właściciela – Portal PR - 24PR
Jak pieniądze pacjentów zmieniają właściciela

05.11.2010 Kategoria: media. Autor: ipis

Niedaleko stąd, do dyrektora państwowego szpitala przyjeżdża wysłannik firmy parabankowej oferując szeroko rozumianą pomoc w restrukturyzacji zobowiązań i zapewnieniu płynności.

Wysłannik pochyla się nad ciężką dolą dyrektora i z wielką ochotą ureguluje obecne i przyszłe zobowiązania szpitala, co więcej jest skłonny sfinansować zakup nowego sprzętu medycznego, wyposażenia, zapłaci za usługi, może nawet uświadomić  dyrektorowi z jakich usług jeszcze nie korzysta, a powinien w imię zapewnienia większej satysfakcji pacjentów. Dyrektor jest wielce zadowolony z „programu”, będą pieniądze na wydatki, a lubi pertraktować z dostawcami i decydować co i za ile trafi do szpitala. Wszyscy będą zadowoleni a on najbardziej, innymi slowy wkoło robi się wesoło. Dług jakim obciąży szpital i koszty finansowe nie są jego zmartwieniem, on jest od ważniejszych zadań ratowania zdrowia i życia pacjentów. Wszystko co czyni jest z myślą o losie jego podopiecznych pacjentów, by żyło im się lepiej w szpitalu. (…)

Pod prasą TEMAT TYGODNIA: http://www.podprasa.pl

Podobne wpisy:

Tagi: ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.