Konkurs fotograficzny „Strzelając śmiechem” – Portal PR - 24PR
Konkurs fotograficzny „Strzelając śmiechem”

22.11.2010 Kategoria: Fotografia, INTERNET, Konkursy. Autor: biuro prasowe

Serwis SwiatObrazu.pl ogłasza nowy konkurs fotograficzny, tym razem na wesoło, którego temat brzmi: „Strzelając śmiechem”. Fotografie zgłoszone do konkursu mają za zadanie pobudzać do śmiechu, a celem konkursu jest uświadomienie uczestnikom i widzom, że śmiejąc się mogą być szczęśliwsi. Równocześnie konkurs pozwala na pracę nad siłą przekazu fotografii i stawia przed uczestnikami nowe wyzwanie – wzbudzania konkretnych emocji u odbiorców.

Nagrodami w konkursie są tablety marki Wacom ufundowane przez firmę KSK Dystrybucja. Równolegle autorzy zdjęć mogą się starać o nagrodę publiczności poprzez umieszczenie zdjęcia również na stronie SwiatObrazu.pl w portalu Facebook.com. Zdjęcie, które zdobędzie najwięcej głosów użytkowników Facebooka wyrażonych w liczbie klikniętych przycisków „Lubię”, wygrywa nagrodę publiczności.

By zgłosić fotografię do konkursu, należy zalogować się (lub zarejestrować i zalogować) w serwisie SwiatObrazu.pl, a następnie dodać zdjęcie do kategorii konkursowej w profilu użytkownika.

Szczegółowe informacje o konkursie oraz regulamin dostępne są na stronie organizatora www.swiatobrazu.pl.

Podobne wpisy:

Tagi: , ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.