Konto z Podwyżką – nowe konto w Banku BGŻ – Portal PR - 24PR
Konto z Podwyżką – nowe konto w Banku BGŻ

15.11.2010 Kategoria: bankowość. Autor: ipis

Od dzisiaj Bank BGŻ oferuje Konto z Podwyżką, które daje możliwość uzyskania comiesięcznej premii w kwocie nawet 50 zł. Oprócz nowego produktu Bank wprowadził zmiany w dotychczasowej ofercie kont osobistych dla klientów indywidualnych.

Na podstawie analizy potrzeb i oczekiwań klientów przygotowaliśmy unikalną ofertę na rynku. Konto z Podwyżką to bezpłatnie prowadzony rachunek, który dzięki specjalnemu programowi umożliwia nagradzanie klienta premią w wysokości 1% kwoty wpływu na rachunek w każdym miesiącu. Wysokość uzyskanej od Banku premii uzależniona jest od wysokości wpływów na konto. Maksymalna kwota to 50 zł w jednym cyklu prowizyjnym, czyli do 600 zł. rocznie – powiedział Michał Glinka, dyrektor Departamentu Produktów i Usług Bankowości Detalicznej.

Posiadacz rachunku może korzystać ze wszystkich bankomatów w Polsce za darmo, a także bezpłatnie wykonywać przelewy krajowe przez Internet.  Do konta wydawana jest karta Debit MasterCard z chipem, która oprócz podstawowej funkcji płatniczej i bankomatowej, umożliwia pobieranie gotówki w ramach usługi cash back (do 200 zł.) oraz doładowanie telefonu komórkowego.

Wprowadzamy na rynek  konkurencyjny i innowacyjny produkt. Liczymy, że Konto z Podwyżką pozwoli nam pozyskać wielu nowych, zadowolonych klientów – powiedział Tomasz Niedzwiedzki, dyrektor zarządzający ds. sieci w Banku BGŻ.

Oprócz Konta z Podwyżką, Bank BGŻ wprowadził także bezpłatne konto internetowe ePlan. Dedykowane jest ono klientom, którzy aktywnie korzystają z Internetu, a otwarcie rachunku następuje na podstawie wniosku złożonego przez Internet.

Zupełnie nowym rozwiązaniem w oferowanych już kontach jest możliwość obniżenia lub całkowitego zniesienia miesięcznej opłaty za prowadzenie rachunku. Obniżenie opłaty o 50% lub 100% uzależnione jest od wysokości średniomiesięcznego salda na rachunku.  Ponadto, Bank nie pobiera opłaty za dostęp do bankowości internetowej i telefonicznej, a także obniżył kwotę transakcji bezgotówkowych, które umożliwiają klientowi zwolnienie z opłaty za kartę.

Obecnie w ofercie Banku BGŻ dostępnych jest siedem typów kont. Dwa z nich, Plan Aktywny i Konto z Podwyżką, umożliwiają bezpłatne korzystanie ze wszystkich bankomatów w Polsce. W przypadku pozostałych rachunków istnieje taka możliwość za niewielką miesięczną opłatą.

Źródło: Bank BGŻ

Podobne wpisy:

Tagi:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.