Livingmedia partnerem Forum Odpowiedzialnego Biznesu – Portal PR - 24PR
Livingmedia partnerem Forum Odpowiedzialnego Biznesu

25.11.2010 Kategoria: INTERNET. Autor: biuro prasowe

Firma Livingmedia, dostawca platformy wideo dla biznesu, dołączyła do grona Partnerów Wspierających Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Firma wesprze stowarzyszenie w dziedzinie webcastingu i wideo dla biznesu oraz udostępni swoją autorską platformę wideo. Firmy będące partnerami FOB tworzą ruch promujący koncepcję odpowiedzialnego biznesu.

W ramach prowadzonych przez siebie działań Forum Odpowiedzialnego Biznesu współpracuje z firmami, które poprzez swoje zaangażowanie i działania przyczyniają się do szerzenia idei odpowiedzialnego biznesu w Polsce. Firma Livingmedia, dzieląc się swoją wiedzą i narzędziami dotyczącymi kompleksowej platformy wideo dla biznesu, wspiera FOB w sprawnej i profesjonalnej realizacji celów. Pierwszym wspólnym przedsięwzięciem była transmisja online wykładu Johna Granta, autora popularnej książki “The Green Marketing Manifesto”, podczas Targów CSR, które odbyły się pod koniec października.

Platforma wideo dla biznesu Livingmedia pozwala m.in. na przeprowadzanie transmisji live oraz VoD. Bezpośredni przekaz sygnału wideo live w połączeniu z komunikacją w czasie rzeczywistym, taką jak czat tekstowy, sondaże i oceny pozwala na aktywne uczestnictwo w evencie znacznie większej grupie odbiorców. Platforma Livingmedia to zaawansowane, zintegrowane i kompletne rozwiązanie komunikacyjne, zawierające wszystkie elementy niezbędne do tworzenia, zarządzania i integrowania webcastów z witrynami internetowymi firm.

Transmisja z wykładu Johna Granta: http://platforma.livingmedia.pl/live/101022001/

Więcej szczegółów na temat platformy pod adresem: www.livingmedia.pl

Podobne wpisy:

Tagi:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.