LoboSystem nadaje barw Highton Education – Portal PR - 24PR
LoboSystem nadaje barw Highton Education

05.11.2010 Kategoria: MARKETING. Autor: ipis

Agencja marketingu bezpośredniego i relacyjnego LoboSystem nawiązała współpracę z firmą Highton Education. Zadaniem Agencji było przygotowanie nowej strategii komunikacji wizualnej oraz kompleksowa obsługa marketingowa.

Highton Education to firma szkoleniowo-doradcza, specjalizująca się w prowadzeniu zaawansowanych treningów z języka angielskiego dla partnerów biznesowych. Korzysta przy tym
z autorskiego systemu English Partner Coaching®,  łączącego nauczanie języka obcego z elementami coachingu.

W ramach współpracy agencja LoboSystem przygotowała koncepcję identyfikacji wizualnej oraz zaprojektowała materiały promocyjne, skierowane do klientów firmy Highton Education.

Wybrane projekty wykorzystują kreskę komiksową, dzięki której materiały zyskały lekki charakter, zachowując przy tym profesjonalizm i merytorykę przekazu. Koncepcja kreatywna w pełni oddaje charakter firmy, współpracujących z nią trenerów oraz partnerskie podejście do klienta w ramach prowadzonych zajęć. Niekonwencjonalny pomysł, mocne kolory i oryginalny design mają wyróżnić Highton Education na rynku branży szkoleniowej.

Więcej informacji na temat Agencji oraz realizowanych przez nią projektów można znaleźć na www.lobosystem.pl.

Źródło: LoboSystem

Podobne wpisy:

Tagi:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.