Majonez Kielecki na billboardach – Portal PR - 24PR
Majonez Kielecki na billboardach

04.11.2010 Kategoria: Agencje PR, Kampania. Autor: ipis

Ruszyła nowa kampania bilbordowa Majonezu Kieleckiego. Nośniki z reklamą pierwszego polskiego majonezu stanęły na Pomorzu.

Nowe reklamy z hasłem „Tradycyjny polski majonez” podkreślają najważniejsze wartości marki: tradycję, domowy smak, naturalność, niezmienność receptury oraz ponad pięćdziesięcioletnie doświadczenie. Nośniki w formatach BB i SD stanęły w największych miastach Pomorza, między innymi w Gdańsku, Gdyni i Szczecinie. Czas ekspozycji zaplanowano na cały listopad.

Kampania billboardowa jest częścią przedświątecznych działań promocyjnych WSP „Społem” Kielce, w których największy nacisk położono właśnie na wsparcie najważniejszego produktu firmy -Majonezu Kieleckiego.

Źródło: Publicon

Podobne wpisy:

Tagi: ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.