Niestygnąca uczta, czyli nowa kolekcja naczyń z podgrzewaczami marki Altom Design – Portal PR - 24PR
Niestygnąca uczta, czyli nowa kolekcja naczyń z podgrzewaczami marki Altom Design

30.11.2010 Kategoria: Kulinaria. Autor: biuro prasowe

Ciepłe, ciepłe i ciągle ciepłe…. Potrawy podane na stół, które nie stygną? Teraz stało się to możliwe. Za sprawą naczyń do zapiekania z podgrzewaczami marki Altom Design możemy utrzymać na dłużej odpowiednią temperaturę, smak oraz aromat przyrządzonych dań, a przy tym oczarować gości efektownym serwowaniem.

Przygotowanie kolacji wigilijnej, świątecznego obiadu, czy uroczystego przyjęcia wiąże się z przyrządzaniem dużej ilości potraw. Niestety, nie wszystkie jesteśmy w stanie przygotować bezpośrednio przed podaniem, dlatego często borykamy się z problemem odgrzewania ugotowanych wcześniej dań. Tracą one przy tym swój pierwotny smak, stają się suche i mniej smaczne. Naczynia do zapiekania z podgrzewaczami marki Altom Design pomogą rozwiązać ten problem i ułatwią kuchenne prace.

Uczta dla smaku

Naczynie żaroodporne prostokątne na podgrzewaczu

marki Altom Design

fot. www.pieknowdomu.pl

Naczynia do zapiekania marki Altom Design to doskonały pomocnik w każdej kuchni. Nadają się one do zapiekania potraw, zapiekanek, świątecznych mięs, czy kaczki z jabłkami. Są odporne na wysoką temperaturę, dlatego bez obaw można je stosować w piekarniku, jak i kuchence mikrofalowej. Przygotowane dania możemy bezpośrednio w naczyniach podawać na stół, a dzięki stabilnym stojakom wyposażonym w podgrzewacze, potrawy przez długi czas pozostaną ciepłe i zachowają swój smak. Naczynia z podgrzewaczami marki Altom Design dostępne są  w dwóch wersjach. Pierwsza wykonana została z przezroczystego, żaroodpornego szkła z pokrywą ze stali nierdzewnej. Druga to z kolei naczynia z porcelany z pokrywą z żaroodpornego szkła oraz ceramicznym uchwytem. Dzięki temu można je w całości, wraz z pokrywą, używać w piekarnikach, kuchenkach mikrofalowych oraz zmywarkach.

Uczta dla oka

Porcelanowe naczynie do zapiekania z podgrzewaczem marki Altom Design

fot. www.pieknowdomu.pl

Nic nie smakuje lepiej, niż pięknie podany posiłek. Naczynia do zapiekania z podgrzewaczami marki Altom Design to doskonały sposób na efektowne serwowanie dań. Szklana pokrywa sprawia, że potrawy prezentują się bardzo elegancko i stają się ucztą dla smaku, jak i dla oka. Naczynia ustawione na stojaku z podgrzewaczami ze stali nierdzewnej zapewnią odpowiednią temperaturę podawanych dań oraz będą ozdobą stołu. W kolekcji odnaleźć można naczynia o różnych kształtach oraz wielkości –  od pojemności 1,4 do 4,1 litra. Dostępne są naczynia prostokątne, kwadratowe, owalne, okrągłe, a także okrągłe głębokie, które doskonale sprawdza się podczas serwowania zup. Dzięki tym wszystkim zaletom z łatwością dopasujemy je do swoich potrzeb i liczby gości. Kolorowe opakowanie sprawia, iż naczynia do zapiekania marki Altom Design to również ciekawy pomysł na prezent.

Ciepłe potrawy, podane w elegancki sposób to recepta na udany wieczór wśród najbliższych. Z naczyniami do zapiekania z podgrzewaczami marki Altom Design nasze dania nie ostygną zbyt szybko, a my będziemy mogli delektować się ich smakiem.

Naczynia porcelanowe do zapiekania z podgrzewaczem oraz pokrywą szklana z ceramicznym uchwytem:

Naczynie do zapiekania 1,4 l na podgrzewaczu prostokątne

Cena detaliczna: 43 zł

Naczynie do zapiekania 2,1 l na podgrzewaczu prostokątne

Cena detaliczna: 55 zł

Naczynie do zapiekania 3,2 l na podgrzewaczu prostokątne

Cena detaliczna: 84 zł

Naczynie do zapiekania 2,2l na podgrzewaczu owalne

Cena detaliczna: 59 zł

Naczynie do zapiekania 3,3l na podgrzewaczu owalne

Cena detaliczna: 81 zł

Naczynie do zapiekania 2,3l na podgrzewaczu okrągłe

Cena detaliczna: 51 zł

Naczynie do zapiekania 2 l na podgrzewaczu kwadratowe

Cena detaliczna: 57 zł

Naczynia żaroodporne do zapiekania z podgrzewaczem oraz pokrywą ze stali nierdzewnej:

Naczynie żaroodporne prostokątne z podgrzewaczem 1,6 l z pokrywą

Cena detaliczna: 68 zł

Naczynie żaroodporne prostokątne z podgrzewaczem 2,4 l  z pokrywą

Cena detaliczna: 77 zł

Naczynie żaroodporne owalne z podgrzewaczem 1,6 l z pokrywą

Cena detaliczna: 74 zł

Naczynie żaroodporne owalne z podgrzewaczem 3,2 l z pokrywą

Cena detaliczna: 86 zł

Naczynie żaroodporne okrągłe głębokie z podgrzewaczem 4,1 l z pokrywą

Cena detaliczna: 86 zł

Marka: Altom Design

Dystrybutor: Altom Sp.zo.o. Sp.k.

Naczynia marki Altom Design dostępne są  m.in. w sklepie internetowym www.pieknowdomu.pl

Podobne wpisy:

Tagi:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.