Noc Reklamożerców z nową stroną internetową – Portal PR - 24PR
Noc Reklamożerców z nową stroną internetową

19.11.2010 Kategoria: EVENT, INTERNET. Autor: biuro prasowe

Noc Reklamożerców ma nową stronę internetową. Serwis został przygotowany specjalnie na 30 jubileusz festiwalu.

Nowa strona jest obecnie najnowszym serwisem festiwalu na świecie. Utrzymana jest w ciemnej tonacji, z dynamicznymi symbolami wybranych miast, w których odbędzie się tegoroczna, 30 edycja Nocy Reklamożerców. Jej multimedialny charakter podkreśla centralnie umieszczony ekran kinowy z projekcją wybranych spotów reklamowych będących symbolami Nocy Reklamożerców.

Na nowej stronie fani festiwalu i miłośnicy reklam znajdą informacje o lokalizacjach i ceny biletów oraz szczegółowy program Nocy Reklamożerców.  Bardzo ważnym elementem nowej strony jest multimedialna galeria, w której można obejrzeć 10 wybranych reklam, zapowiadających klimat tegorocznej jubileuszowej Nocy Reklamożerców.

Jak mówi Ewelina Skoratko z Multikina: Nowa strona to prezent dla festiwalu na jego 30 urodziny, a także niespodzianka dla uczestników Nocy Reklamożerców, by mogli przekonać się o wyjątkowości tegorocznej edycji.

Noc Reklamożerców to unikalny na świecie spektakl złożony wyłącznie z reklam, obok festiwalu w Cannes największe międzynarodowe święto reklamy. Jest pokazywany od 30 lat, w 40 krajach na świecie, 19 raz w Polsce i  8 w Multikinie.

Podczas Nocy prezentowane są filmy reklamowe pochodzące z ponad 54 krajów. Każdego roku widzowie mogą obejrzeć ponad 400 wyselekcjonowanych reklam, w tym również nagradzane w konkursach, nigdy nieemitowane i zakazane.  W zeszłorocznej polskiej edycji Nocy Reklamożerców wzięło udział ponad 16 tysięcy fanów reklam i dobrej zabawy!

Nowa strona znajduje się pod adresem www.nocreklamozercow.pl

Podobne wpisy:

Tagi: ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.