Nowe Volvo V60 już w salonach – Portal PR - 24PR
Nowe Volvo V60 już w salonach

22.11.2010 Kategoria: MOTO. Autor: biuro prasowe

Volvo V60 już w  salonach. Klienci mogą umawiać się na jazdy testowe i składać zamówienia na nowy samochód. Co ciekawe wszyscy zainteresowani mogą, także do końca roku składać zamówienia na V60 wyposażone w kratkę.

Nowe Volvo prócz ciekawej ekspozycji w salonach będzie silnie promowane w mediach elektronicznych oraz w internecie. Ponadto przed świętami zostanie wydana specjalna płyta Volvo Chillout Music. Otrzymają ją w prezencie wszyscy, którzy kupią nowe Volvo V60 lub jego bliźniaczy odpowiednik S60. Płyta Volvo Chillout Music będzie również dołączona jako insert dla prenumeratorów topowych magazynów lifestylowych

Nowy samochód nawiązuje designem do niedawno wprowadzonego na rynek Volvo S60. To zupełnie nowy model w portfolio marki Volvo. Auto jest alternatywą dla osób, dla których V50 jest samochodem zbyt małym, a V70 zbyt dużym. Co więcej nowy model idealnie wpisuje się w strategię marki Volvo, ponieważ łączy w sobie najlepsze cechy pojemnego kombi, auta sportowego oraz luksusowej limuzyny.

Z nowym Volvo V60 wchodzimy na bardzo konkurencyjny rynek prestiżowych kombi. To bardzo trudny segment, dlatego chcemy pokazać klientom, że nowe Volvo V60 to nie tylko rodzinne kombi, ale także auto uniwersalne. Tym samochodem można pojechać do pracy, po dziecko do szkoły, na rodzinne wakacje, ale także wybrać się ze znajomymi do nowoczesnego klubu – dodał Mariusz Nycz, Dyrektor Marketingu i PR w Volvo Auto Polska.

Źródło: Volvo Auto Polska

Podobne wpisy:

Tagi:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.