Nowe wzory kuchni Nika w ofercie Black Red White – Portal PR - 24PR
Nowe wzory kuchni Nika w ofercie Black Red White

16.11.2010 Kategoria: Dom i ogród. Autor: admin

Oferta Black Red White – największej polskiej grupy meblarskiej, producenta i dystrybutora mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz – została rozbudowana o dwa zestawy mebli kuchennych: NIKA Prezo oraz NIKA Velio. Nowości utrzymane są w klasycznej stylistyce, wyróżniają się stonowanymi, naturalnymi kolorami oraz prostym designem. Asortyment dostępny jest w salonach Black Red White w całej Polsce.

Meble kuchenne NIKA zaprojektowano z myślą o klientach, dla których ważna jest ponadczasowa klasyka oraz tradycyjne wzornictwo. Komplet NIKA Prezo charakteryzują fronty o subtelnej ramie, wybarwione w ciepłym kolorze „orzecha perseo”. Niepowtarzalnego uroku dodają kuchni dwa wzory stylizowanych,  mosiężnych uchwytów.

Z kolei fronty kuchni NIKA Velio dostępne są w kolorze „wiśnia primavera jasna” z wyraźnym rysunkiem imitującym strukturę drewna. Oryginalne uchwyty w jasnym kolorze nadają kuchni wyjątkowego charakteru.

„Mimo upływu czasu i zmieniających się trendów, meble charakteryzujące się tradycyjną formą nieustannie cieszą się zainteresowaniem klientów. Kolekcja NIKA powstała z myślą o tych, którzy chcą swoją kuchnię urządzić przytulnie i funkcjonalnie, a jednocześnie w ponadczasowym klasycznym stylu” – powiedział Mariusz Serafin, Dyrektor ds. Marketingu i Aranżacji Black Red White SA.

Kuchnie NIKA mają standardową szerokość 260 cm i są sprzedawane w kompletach. Ponadto, istnieje możliwość rozbudowania zestawu o dodatkowe szafki.

Grupa Black Red White

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.