Partner of Promotion dla Fundacji „10 kwietnia” – Portal PR - 24PR
Partner of Promotion dla Fundacji „10 kwietnia”

29.11.2010 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Partner of Promotion rozpoczęła współpracę z Fundacją „10 kwietnia”, kontynuując tym samym swoją długoletnią tradycję wspierania ważnych społecznie inicjatyw na zasadach pro bono.

Działania agencji na rzecz Fundacji obejmą kompleksowe usługi z zakresu public relations, w tym prowadzenie biura prasowego, wsparcie działań marketingowych oraz pomoc w realizacji celów statutowych organizacji.

Fundacja „10 kwietnia” powstała z inicjatywy działających w Polsce przedsiębiorców. Jej celem jest niesienie pomocy dzieciom, których rodzice bądź opiekunowie zginęli lub doznali ciężkiego uszczerbku na zdrowiu w trakcie pełnienia służby publicznej, w tym także dzieciom ofiar katastrofy lotniczej w Smoleńsku. Fundacja skupi się na zabezpieczeniu potrzeb edukacyjnych jej podopiecznych, m.in. poprzez stypendia czy pomoc wspierającą proces edukacji. Więcej informacji na temat jej działalności można znaleźć na stronie internetowej  www.fundacja10kwietnia.pl.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.