PGE współpracuje z dwiema agencjami – Portal PR - 24PR
PGE współpracuje z dwiema agencjami

05.11.2010 Kategoria: Agencje PR, Kampania. Autor: ipis

PGE Polska Grupa Energetyczna S.A., największa firma energetyczna w Polsce, wybrała agencje Max von Jastrov i GonnaBe do obsługi budżetu reklamowo-promocyjnego w latach 2010-2012.

Umowy ramowe ze zwycięskimi agencjami będą obowiązywały przez 24 miesiące. Agencje będą odpowiadały za działania strategiczne, kreatywne, w tym przygotowanie kampanii reklamowych i promocyjnych. O tym, która z agencji zajmie się realizacją poszczególnych projektów, zdecydują wyniki konkursów wewnętrznych. Kryteriami wyboru kontrahenta będą poziom kreatywny przygotowanych prac oraz cena.

– Zdecydowaliśmy się na agencje Max Von Jastrov i Gonnabe ponieważ pokazały one w przetargu najwyższą jakość prac kreatywnych w relacji do zaproponowanej ceny obsługi – podkreśla Przemysław Wasielewski Zastępca Dyrektora Departamentu Komunikacji Korporacyjnej w PGE.

W drugim etapie przetargu na krótkiej liście znalazło się 5 agencji.

Źródło: PGE

Podobne wpisy:

Tagi: ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.