Pierwszy w Polsce portal w całości poświęcony niepłodności męskiej – Portal PR - 24PR
Pierwszy w Polsce portal w całości poświęcony niepłodności męskiej

09.11.2010 Kategoria: STARTUP, zdrowie. Autor: admin

4 listopada br. roku uruchomiono portal Nieplodnoscmeska.org – pierwszy w Polsce serwis w całości poświęcony problemowi niepłodności męskiej.
Nieplodnoscmeska.org to pierwszy w Polsce portal powstały z myślą o osobach zainteresowanych problemem niepłodności męskiej.

Celem serwisu jest dostarczenie wiarygodnych informacji na temat choroby. Nieplodnoscmeska.org podejmuje także wyzwanie zwiększenia świadomości społeczeństwa w zakresie diagnozowania oraz skuteczności leczenia niepłodności męskiej.

– W społeczeństwie, a szczególnie jego męskiej części, nadal funkcjonuje przekonanie, że niepłodność dotyczy głównie kobiet – tłumaczy Adam Kowalewski z redakcji Nieplodnoscmęska.org. Tymczasem badania wskazują, iż przyczyna trudności w poczęciu dziecka leży w 50 proc. po stronie mężczyzny. Próbujemy zmienić sytuację, gdy tak poważna choroba, jaką jest niepłodność męska, nie posiada swojego „miejsca w sieci” – miejsca, które stanowiłoby zbiór informacji cennych z punktu widzenia osób, których ten problem interesuje lub też dotyczy – wyjaśnia Adam Kowalewski.

W serwisie znajdziemy m.in.: informacje ogólne o niepłodności męskiej, materiały na temat diagnostyki i leczenia tej choroby, jak również statystyki oraz porady. Dodatkowo na stronie znajdują się takie zakładki, jak: „Fakty i Mity”, „Słowniczek” oraz „Case Study”.

– W niedalekiej przyszłości planujemy poszerzyć portal o dodatkowe funkcje, które usprawnią oraz uprzyjemnią poruszanie się po serwisie, pozwolą na interakcje internautów między sobą oraz dostarczą jeszcze szerszej wiedzy w zakresie diagnostyki i leczenia niepłodności męskiej – tłumaczy przedstawiciel Nieplodnoscmeska.org. W najbliższym czasie planujemy także zaprosić do współpracy przy tworzeniu serwisu znanych w Polsce i na świecie specjalistów z dziedziny leczenia niepłodności męskiej.

Zapraszamy serdecznie do odwiedzania serwisu na: www.nieplodnoscmeska.org

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.