Pomoc on-line dla użytkowników serwisu BiletyAutokarowe.pl – Portal PR - 24PR
Pomoc on-line dla użytkowników serwisu BiletyAutokarowe.pl

16.11.2010 Kategoria: INTERNET, turystyka. Autor: ipis

Rezerwowanie biletów przez Internet nie jest łatwe dla osób nieobeznanych z obsługą komputera. Specjalnie dla nich portal BiletyAutokarowe.pl wprowadził możliwość skorzystania z natychmiastowej pomocy konsultanta.
Nowy mechanizm pomocy umożliwia użytkownikom portalu BiletyAutokarowe.pl rozmowę na żywo z dyżurującym konsultantem. Komunikator nie wymaga instalowania i jest łatwy w obsłudze – przypomina popularne „Gadu-Gadu”. Pomoc jest bezpłatna.

Konsultant odpowie nie tylko na pytania dotyczące obsługi portalu, ale również doradzi, na jakie połączenie warto się zdecydować – mówi Mirosław Nikolin, właściciel portalu. – Jeśli pomocnik jest akurat niedostępny, można zostawić wiadomość oraz numer telefonu lub e-mail. Odezwiemy się tak szybko, jak to możliwe.

Redakcja portalu pragnie także zachęcić podróżników do planowania wyjazdów świątecznych.

Na to nigdy nie jest za wcześnie – przekonuje Nikolin. – Im bliżej świąt, tym więcej pojawia się rezerwacji, i tym większa szansa że bilety na nasz kurs zostaną wyprzedane. Warto zagwarantować sobie miejsce z wyprzedzeniem.

BiletyAutokarowe.pl to serwis oferujący bilety autokarowe na wszystkie przejazdy między Polską a krajami Europy, jak również bilety na przejazdy międzymiastowe. Za jego pomocą można porównać ceny połączeń autokarowych i lotniczych, jak również zakupić bilety na przelot każdymi liniami lotniczymi na świecie. W ofercie portalu znajduje się również wynajem samochodów w ponad 6000 lokalizacji na każdym kontynencie.

Strona internetowa serwisu: www.BiletyAutokarowe.pl, oraz profil na Facebooku.

Podobne wpisy:

Tagi: ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.