Porcelana jak Marzenie – zastawa stołowa marki Vittore Comforto – Portal PR - 24PR
Porcelana jak Marzenie – zastawa stołowa marki Vittore Comforto

20.11.2010 Kategoria: Dom i ogród. Autor: admin

Biel kojarzona z delikatnością i prostotą, zestawiona z eleganckim złotem tworzy kompozycję, która od lat jest bardzo modna. Połączenie to sprawdza się szczególnie w przypadku aranżacji stołu. Klasyczna, porcelanowa zastawa Marzenie marki Vittore Comforto to sposób na odświętne i gustowne nakrycie, idealne na każdą okazję.

Porcelana uszlachetniona złotem

Zastawa stołowa Marzenie marki Vittore Comforto to  propozycja dla miłośników klasyki i tradycyjnych rozwiązań. Naczynia z tej kolekcji wykonane zostały
z białej porcelany, którą ozdobiono roślinnym motywem. Brzegi naczyń dekoruje ozdobny pas ze wzorem w kolorze złota. Złociste dekoracje świetnie kontrastują ze śnieżnobiałą ceramiką, ocieplając jej chłodny wyraz oraz dodając blasku. Dodatkowo urok kolekcji Marzenie marki Vittore Comforto podkreśla klasyczny fason naczyń, który sprawia, że zastawa pasuje zarówno do wystroju tradycyjnych mieszkań, jak i nowoczesnych apartamentów. Serwis obiadowo-kawowy Marzenie marki Vittore Comforto wspaniale prezentować się będzie na jednolitym obrusie, w towarzystwie kryształowych kieliszków, błyszczących sztućców oraz migoczących płomieni świec. Nawet codzienny obiad podany w takiej oprawie stanie się prawdziwą ucztą, a nasz stół wyglądać będzie dostojnie i elegancko.

Stół w pełni wyposażony

Kiedy organizujemy wystawne przyjęcia, świąteczną kolację, czy rodzinny obiad na dużą liczbę gości, często spotykamy się z problemem braku odpowiedniej ilość talerzy i półmisków. Serwis obiadowo-kawowy Marzenie marki Vittore Comforto składa się z 79 przydatnych elementów. Pozwala on na podanie posiłku dla 12 osób. Talerze, półmiski, salaterki, waza i sosjerka przydadzą się podczas serwowania obiadu czy kolacji. W kolekcji znajduje się praktyczny zestaw do przypraw, składający się z pieprzniczki i solniczki. Podanie deseru oraz aromatycznej kawy umożliwią znajdujące się w zestawie filiżanki ze spodkami, talerzyki deserowe, imbryk, mlecznik i cukiernica. Wszystkie elementy kolekcji Marzenie marki Vittore Comforto ozdobione zostały takim samym roślinnym motywem, dzięki czemu naczynia tworzą spójną kompozycję, świetnie prezentującą się na każdym stole.

Porcelanowa zastawa stołowa o prostych kształtach, stonowanych barwach i klasycznym wzornictwie to doskonały sposób na elegancko nakryty stół. Zastawa Marzenie marki Vittore Comforto sprawdzi się przy każdej okazji, również podczas tradycyjnej, polskiej Wigilii. Biały obrus, lśniące sztućce i  serwis Marzenie marki Vittore Comforto sprawią, że wigilijny stół oczaruje wszystkich gości. 

Zastawa Marzenie marki Vittore Comforto 12/79:

12 x Talerz płytki 24 cm
12 x Talerz głęboki 23 cm
12 x Talerz deserowy 19 cm
12 x Filiżanka 210 ml
12 x Spodek 15 cm
6 x Salaterka 15 cm
1 x Salaterka 23 cm
1 x Półmisek owalny 30 cm
1 x Solniczka
1 x Pieprzniczka
1(2) x Sosjerka z podstawkiem 250ml
1(2) x Waza 3l z pokrywką
1(2) x Imbryk z pokrywką 1,4l.
1(2) x Cukiernica z pokrywką 350ml
1 x Mlecznik 200ml

Cena detaliczna: 860 zł
Marka: Vittore Comforto

Dystrybutor: Altom Sp.zo.o. Sp.k.

Zastawa Marzenie marki Vittore Comforto
fot. www.pieknowdomu.pl

Marzenie na stole – zastawa marki Vittore Comforto
fot. www.pieknowdomu.pl

Zastawa Marzenie marki Vittore Comforto dostępna jest  m.in. w sklepie internetowym www.pieknowdomu.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.