Producent opon „Top Playerem” – Portal PR - 24PR
Producent opon „Top Playerem”

19.11.2010 Kategoria: EVENT. Autor: biuro prasowe

Firma Bridgestone została nagrodzona tytułem „Top Player 2010 Rynku Flotowego”.

Kandydatów do tego prestiżowego wyróżnienia wybierają redakcje branżowych magazynów ”Flota” i „Auto firmowe” oraz serwisów internetowych flota.com.pl i autofirmowe.pl. A, że rok 2010 był trudnym dla każdej branży, także rynku flotowego,  wśród laureatów znaleźli się najlepsi z najlepszych.

W tym roku wyróżniamy firmy, które nie dały się kryzysowi, nie zrezygnowały z innowacyjności, nie poddały się „mrożeniu budżetów” i legislacyjnej zawierusze. Innymi słowy miały jasną strategię rozwoju, kreowały nowe produkty i usługi, a przede wszystkim budowały swoją pozycję na rynku – wyjaśnia Sebastian Śliwieński, redaktor naczelny magazynu „Flota”.

Zdaniem konkursowej kapituły, polski oddział japońskiego koncernu „Bridgestone”, wyróżnił się jasną strategię rozwoju i konsekwentnie budował swoją pozycję na rynku, wspomagając tym samym kondycję całego sektora flotowego. Wręczenie statuetek Top Player 2010 odbędzie się dnia 2 grudnia 2010 roku w Hali Expo w Warszawie. Uroczystość będzie elementem tegorocznej edycji branżowej imprezy „Fleet Buisness Day”.

Adresy seriwsów: www.flota.com.pl i www.autofirmowe.pl.

Podobne wpisy:

Tagi:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.