Przebudowa krakowskiego dworca w sieci – Portal PR - 24PR
Przebudowa krakowskiego dworca w sieci

22.11.2010 Kategoria: Realizacje. Autor: biuro prasowe

Agencja Studiotg stworzyła landing page z informacją dla pieszych.
Kraków dołączył do grona miast, którym przed Euro2012 zafundowano lifting dworca kolejowego. Rozbudowa rusza 22 listopada, jednak tym razem mieszkańcy i odwiedzający, zamiast błądzić między peronami, mogą śledzić zmiany organizacji ruchu wokół dworca na specjalnie stworzonej landing page i zawczasu znaleźć dogodną dla siebie trasę.

Firma Budus S.A. postawiła przed nami nie lada zadanie – w 6 dni stworzyć przejrzysty system informowania pieszych o zmianach związanych z rozbudową dworca PKP – mówi Błażej Abel, Dyrektor Zarządzający w Agencji Interaktywnej Studiotg, która przygotowała stronę. Zaproponowaliśmy landing page, która pozwala na bieżąco podglądać zmiany. Dążyliśmy do tego, aby strona była przystępna i przyjazna dla użytkowników. Sądzę, że to się udało – dodaje.

Pod adresem internetowym znajdziemy plan dworca i jego okolic wraz ze specjalnymi oznaczeniami prezentującymi zamknięte przejścia, czy rozmieszczenie tablic informacyjnych. Strona jest bardzo prosta w obsłudze i pozwala w szybki sposób wyszukać drożne trakty piesze pomiędzy głównymi obiektami, jak dworzec autobusowy, poszczególne perony, przystanki autobusowe, główne ulice. Można też zapisać się do newslettera, aby otrzymywać informacje o kolejnych zmianach w organizacji ruchu wokół dworca.

Trudno uwierzyć, że rozwiązanie tak proste i możliwe do wdrożenia z dnia na dzień, nie jest powszechnie stosowane przez firmy budujące dworce, czy drogi, a przecież sprawna akcja informacyjna w takich przypadkach ułatwiłaby życie wielu użytkownikom. Myślę, że firma odpowiedzialna za rozbudowę krakowskiego dworca wyznacza tutaj nowy, dobry standard – podkreśla Błażej Abel.

Adres landing page: http://www.dworzec.krakow.pl/

Podobne wpisy:

Tagi:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.