Ronson Development: budowa wrocławskiego Impressio rozpoczęta – Portal PR - 24PR
Ronson Development: budowa wrocławskiego Impressio rozpoczęta

30.11.2010 Kategoria: Budownictwo. Autor: biuro prasowe

Rozpoczęły się prace budowlane na terenie osiedla Impressio realizowanego przez Ronson Development we wrocławskiej dzielnicy Grabiszynek. Generalnym Wykonawcą projektu jest firma Karmar. Zakończenie budowy pierwszego etapu planowane jest na III kwartał 2012 r.

– Zgodnie z zapowiedziami towarzyszącymi wyborowi generalnego wykonawcy dla Impressio, prace budowlane rozpoczęły się w  listopadzie. Podobnie jak w przypadku naszych poprzednich inwestycji, budowa wrocławskiego projektu zostanie zrealizowana w niewiele ponad 1,5 roku – mówi Justyna Hamrol, Regionalny Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Ronsona. Budowa osiedla Impressio jest elementem realizacji strategii ekspansji geograficznej w największych miastach Polski. We Wrocławiu chcemy wykorzystać doświadczenie zdobyte przy budowie ponad 1700 mieszkań w 13 projektach w Warszawie i Poznaniu w ciągu ponad 10 lat naszej działalności.


Zainteresowani nowym projektem mogą zapoznać się ze szczegółami inwestycji i aktualną ofertą w jednym z dwóch biur sprzedaży – na terenie inwestycji przy ulicy Blacharskiej oraz ul. Świętego Mikołaja 72 (hotel Sofitel).

Projekt Impressio zakłada budowę sześciu budynków ze 190 mieszkaniami łącznie. W pierwszym etapie powstanie w trzech budynkach połączonych podziemną halą garażową 70 mieszkań o powierzchni od 35 m2 do 133 m2. Inwestycja charakteryzować będzie się niską, dwupiętrową zabudową, harmonijnie wpisującą się w naturalny krajobraz otaczający osiedle. W ofercie znajdą się mieszkania 1, 2 i 3 pokojowe, jak również mieszkania z antresolami, będącymi idealną przestrzenią do swobodnej aranżacji.

Osiedle powstanie przy zbiegu ulic Blacharskiej oraz Rymarskiej, w otulinie Parku Grabiszyńskiego. Urządzony w angielskim stylu park oferuje liczne rozrywki wśród których można znaleźć między innymi: aleję lipową, place zabaw dla dzieci, polany nad rzeką Ślęzą, mini pole golfowe, ścieżki spacerowe oraz trasy rowerowe. Mimo że dzielnica Grabiszynek zaliczana jest do jednej z najbezpieczniejszych w mieście osiedle będzie dodatkowo wyposażone w monitoring i ochronę.

Karmar, który jest generalnym wykonawcą Impressio był również odpowiedzialny za realizację dla Ronson dwóch pierwszych etapów projektu Imaginarium na warszawskich Bielanach, a obecnie jest w trakcie realizacji trzeciego.

Więcej informacji o projekcie na: www.impressio.ronson.pl

Podobne wpisy:

Tagi:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.