Rusza kampania żelazek Bosch SensorSecure – Portal PR - 24PR
Rusza kampania żelazek Bosch SensorSecure

03.11.2010 Kategoria: Reklama. Autor: admin

Pod hasłem „Moc w parze z bezpieczeństwem” rusza jesienno-zimowa kampania promocyjna żelazek marki Bosch z systemem SensorSecure. To kolejna, po blenderach i odkurzaczach, kampania sprzętu drobnego tej marki.

Bosch to marka wyróżniająca się przede wszystkim innowacyjnością i właśnie innowacyjność to główna cecha produktu objętego najnowszą kampanią reklamową. Prezentowane urządzenie jest pierwszym i jedynym na naszym rynku żelazkiem z czujnikiem dotyku, które grzeje tylko wtedy, gdy użytkownik trzyma je w ręku. Kampania ma na celu podkreślenie z jednej strony innowacyjnego charakteru systemu SensorSecure, z drugiej jego walorów w zakresie bezpieczeństwa. Trudno bowiem wyobrazić sobie zabezpieczenie, które lepiej chroniłoby przed przypaleniem ubrania czy pożarem.

Najistotniejszym elementem planowanej promocji, jest kampania reklamowa, która obejmie następujące media:

Telewizja
Silna, 5-tygodniowa kampania, której zasięg szacowany jest na 1000 GRP. Od 5 listopada spoty prezentujące nowe żelazko Bosch zobaczą widzowie m.in. stacji TVN, TVP 1 i TVP 2, Polsat i kanałów tematycznych.

Prasa
Kampania obejmie kilkanaście najważniejszych polskich tytułów magazynów opiniotwórczych, kobiecych i wnętrzarskich (m.in. Wprost, Polityka, Claudia, Olivia, Elle, InStyle, Uroda, Dobre Rady, Przyjaciółka, Party, Cztery Kąty, M jak mieszkanie)

Internet
Na okres kampanii uruchomiona zostanie specjalna witryna www.zelazka-bosch.pl, która będzie wsparta pozycjonowaniem w wyszukiwarce Google, banerami na wybranych portalach oraz w serwisie społecznościowym Facebook

Materiały POS
Prezentery w sklepach, nakładki na stopę, owijki.

Layouty reklam prasowych, materiały POS oraz adaptację spotu hiszpańskiego wykonała agencja JUST.

Za zakup telewizji odpowiada natomiast agencja MediaCom.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.