Sieć SUBWAY® zwiększa w regionie swój stan posiadania – Portal PR - 24PR
Sieć SUBWAY® zwiększa w regionie swój stan posiadania

24.11.2010 Kategoria: Placówki. Autor: admin

Sieć restauracji szybkiej obsługi SUBWAY® przyspiesza swój rozwój w Europie Środkowo Wschodniej. W tym roku otworzonych zostało już 64 nowych restauracji. W Polsce sieć oferująca świeże sandwicze prowadzi już 35 restauracji, a do końca roku otworzy kolejne10. Łącznieb w Europie Środkowo – Wschodniej sieć SUBWAY będzie mieć 250 restauracji, które prowadzone są na zasadzie franczyzy przez niezależnych przedsiębiorców.

„Pomimo faktu, że większość krajów Europy Środkowo – Wschodniej jeszcze odczuwała skutki kryzysu gospodarczego, zauważyliśmy znaczący przyrost osób zainteresowanych otwarciem restauracji naszej sieci. Przełożyło się to na wzrost liczby nowo otwartych restauracji w porównaniu z rokiem 2009, kiedy kryzys gospodarczy dotknął kraje naszego regionu,“ powiedział Martin Princ, menedżer rozwoju sieci SUBWAY w Europie Środkowo – Wschodniej.

Do końca roku sieć SUBWAY planuje otworzyć dalszych 13 restauracji w Europie Środkowo – Wschodniej. „Znaczący wzrost jest spodziewany szczególnie w Polsce, gdzie miałoby przybyć 10 restauracji. W trakcie organizacji są także restauracje w Czechach i na Słowacji. Ogólnie rzecz biorąc powinniśmy otworzyć w naszym regionie 80 nowych restauracji marki SUBWAY, zbliżając się przy tym do granicy 250 restauracji w Europie Środkowo- Wschodniej,“ dodał Martin Princ

Sieć restauracji szybkiej obsługi SUBWAY prowadzi ponad 33.000 restauracji w 92 krajach świata. W Europie Środkowo – Wschodniej jest ich prawie 250, a w całej Europie ponad 3000. W ciągu 5 lat marka SUBWAY chciałaby zostać największą siecią restauracji szybkiej obsługi w Europie Środkowo – Wschodniej.

Wszystkie restauracje sieci SUBWAY prowadzone są na zasadzie franczyzy, co oznacza, że prywatny przedsiębiorca dokonuje zakupu  licencji  i otwiera  restaurację pod szyldem  SUBWAY. Restauracje ta prowadzi na swój własny rachunek, przy czym otrzymuje wsparcie oraz szkolenie z centrali sieci  SUBWAY.

O SUBWAY dla redaktorów :

SUBWAY® z ponad 33.000 restauracji w 92 krajach świata jest największą siecią franczyzową na świecie, skupiającą się na sprzedaży długich sandwiczy. . Wszystkie restauracje prowadzone są na podstawie  licencji franczyzowej.

  • W 18 krajach świata marka SUBWAY jest największą siecią w ilości prowadzonych  restauracji.
  • SUBWAY® został  założony  w roku 1965 w USA w mieście Milford przez Freda DeLuca i Petera Bucka. Współpraca ta rozpoczęła drogę , która pozwoliła tysiącom ludzi stanąć na własnych nogach i odnieść sukces w ich własnej działalności gospodarczej.
  • SUBWAY® jest zarejestrowanym znakiem towarowym
  • Więcej informacji o marce SUBWAY® znajdziesz na stronie  www.subway.com.  

 

W celu uzyskania dalszych informacji  skontaktuj się z:

Martin Jonáš

Partner

COMCO – Communication & Consulting

GSM: +420 774 269 811
martin.jonas@comco.cz, www.comco.cz

Martin Princ

SUBWAY Central & Eastern Europe

princ_m@subway.com

www.subway.com

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.