Smolik Ambasadorem programu„Keep Walking” realizowanego przez markę Johnnie Walker – Portal PR - 24PR
Smolik Ambasadorem programu„Keep Walking” realizowanego przez markę Johnnie Walker

30.11.2010 Kategoria: Kampania. Autor: biuro prasowe

Andrzej Smolik, jeden z najbardziej znanych kompozytorów i producentów muzycznych, rozpoczął współpracę z marką Johnnie Walker w ramach programu „Keep Walking”.

Smolik został Ambasadorem tego prestiżowego i wyjątkowego  programu, by zaświadczyć, że warto podążać za marzeniami i realizować swoje  pasje, nawet pomimo przeszkód i chwilowego zwątpienia. Andrzej Smolik został zaproszony przez markę Johnnie Walker do udziału w programie „Keep Walking” w uznaniu dla jego dokonań oraz interesującej  historii życia, która może inspirować  innych do rozwoju i dążenia do wyznaczonego celu. Nowa, wydana w listopadzie, autorska płyta artysty jest kolejnym krokiem na drodze jego twórczego rozwoju. Muzyka Andrzeja Smolika najlepiej świadczy o jego bogatej osobowości i pasji, będąc kreacją powstałą w odpowiedzi na jego wrażliwość, wewnętrzną siłę i niezależność od popularnych, dominujących nurtów muzycznych.

Program „Keep Walking” to śmiałe i nowatorskie przedsięwzięcie realizowane w wielu krajach na świecie, a od niedawna również w Polsce. Andrzej Smolik jest pierwszą osobowością ze świata muzyki zaproszoną do programu „Keep Walking”. Dotychczas swoimi inspirującymi opowieściami, w ramach programu, dzielili się m.in. podróżnik Amyr Klink, alpinista Ranulph Finnes czy mistrz Formuły 1 – Lewis Hamilton. To, co łączy wszystkie te postacie to pasja, wiara we własne siły i przekonanie, że granica naszych możliwości leży tylko w nas samych.

Konsekwencja przede wszystkim

Andrzej Smolik jest artystą, który konsekwentnie podąża wyznaczoną przez siebie drogą, od zawsze wiedząc, że jego absolutną pasją jest muzyka. We wszystkim, co robiłem zawsze słuchałem własnego głosu, niezależnie czy byłem początkującym muzykiem czy znanym producentem, nie zmieniałem się. Muzyka, pasja tworzenia jest dla mnie najważniejsza – podkreśla Smolik. Pytany o to dlaczego zdecydował się wziąć udział w programie „Keep Walking” Andrzej Smolik odpowiada:

Dołączyłem do programu, żeby móc opowiedzieć trochę o sobie, o swojej drodze, jak to się stało, że jestem, gdzie jestem. Może też po to, by przekonać tych, którzy trochę nie wierzą w to że należy podążać za głosem serca i wierzyć w swoje marzenia, i na nie stawiać; że jednak warto. Przy odrobinie szczęścia, przy sporym uporze i dobrych wiatrach, możemy się znaleźć w życiu w tym miejscu, o którym zawsze marzyliśmy. Mam wrażenie, że wszyscy ludzie, którzy biorą udział w tym programie to pasjonaci, którzy przeszli taką drogę, nie zawsze prostą i łatwą.

Andrzej Smolik – Ambasador programu „Keep Walking

Dlaczego Andrzej Smolik?

Andrzej Smolik jest artystą wyjątkowym, podążającym wyznaczoną przez siebie drogą, bez względu na muzyczne mody. Jego pasja, upór w dążeniu do celu, doskonale wpisuje się w założenia programu „Keep Walking”. Muzyczna droga Andrzeja z pewnością może stać się inspiracją dla wielu, nie tylko muzyków, pokazując że warto dążyć ku realizacji marzeń, nawet tych najśmielszych. – podkreśla Joanna Grzyl – Senior Brand Manager Whisk(e)y Portfolio Diageo.

Inspirujący program, inspirująca płyta

Z rozpoczęciem współpracy w ramach programu „Keep Walking” zbiegła się również premiera płyty Andrzeja „4” ”, która ukazała się nakładem wytwórni Kayax. To kolejny krok w muzycznej wędrówce Smolika. Jego zaproszenie do współtworzenia płyty przyjęli m.in: Emmanuelle Seigner, Gaba Kulka, Victor Davies, Mika Urbaniak i Joao T. de Sausa, Kasia Kurzawska, Sqbass. To płyta, wbrew pozorom, nagrana absolutnie na żywo i akustycznie. Znacznie wykracza poza chill out. Użyłem wielu technologii z lat 50 i 60. Stare wzmacniacze, mikrofony, instrumenty są wystarczająco doskonałe żeby używać ich dzisiaj, co więcej,   w ich brzmieniu jest to „coś“, czego trochę brakuje współczesnym narzędziom. Sama forma muzyki jest natomiast współczesna. Na płycie słychać również dużą orkiestrę smyczkową oraz instrumenty dęte – mówi Andrzej Smolik opisując swoją nową płytę.

Premierowy koncert „Keep Walking“

Koncert inaugurujący program Johnnie Walker „Keep Walking“, to niezwykłe  multimedialne przedstawienie materiału z nowego albumu oraz „drogi“, jaką przebył artysta. Ambasadorowi programu, w tej opowieści, towarzyszyć będą wykonawcy, z którymi muzyk dotychczas współpracował. Koncert odbędzie się 13 grudnia, a wielbiciele będą mieli możliwość zdobycia biletów poprzez udział w konkursach organizowanych przez media.

Źródło: Euro RSCG Sensors

Podobne wpisy:

Tagi:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.