Sport Evolution dla Decathlonu – Portal PR - 24PR
Sport Evolution dla Decathlonu

03.11.2010 Kategoria: Kampania, MARKETING. Autor: ipis

Agencja odpowiedzialna będzie za otwarcie nowego sklepu Decathlon na warszawskim Targówku.

Nowy sklep Decathlon na stołecznym Targówku mieścił będzie także główną siedzibę firmy w Polsce. Placówka zostanie przeniesiona z terenu Parku Handlowego Targówek na drugą stronę Trasy Toruńskiej. Oficjalne otwarcie zaplanowano na koniec listopada.

Agencja Sport Evolution odpowiedzialna jest za zaplanowanie oraz realizację uroczystości. W okresie od 26 listopada do 19 grudnia przeprowadzi też szereg akcji promocyjnych związanych z relokacją sklepu. Zaplanowano m.in. konkursy, turnieje i pokazy oraz spotkania z ekspertami sportowymi, którzy doradzą klientom Decathlonu w treningu i doborze sprzętu sportowego. Całość zostanie wsparta działaniami public i media relations, akcjami promocyjnymi na okolicznych obiektach sportowych oraz działaniami ambientowymi.

Jest to już drugi sklep Decathlon, którego otwarcie agencja będzie obsługiwać. Pierwszym była największa placówka marki w Europie Środkowo-Wschodniej, wybudowana w Piasecznie.

Źródło: Sport Evolution

Podobne wpisy:

Tagi: ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.