Strona enel.pl w finale konkursu WebstarFestival 2010 – Portal PR - 24PR
Strona enel.pl w finale konkursu WebstarFestival 2010

24.11.2010 Kategoria: EVENT. Autor: biuro prasowe

Nowa strona internetowa Centrum Medycznego ENEL-MED – www.enel.pl, została nominowana do finału tegorocznej edycji konkursu WebstarFestival, w kategorii Najlepsza Strona Firmowa 2010 roku. Wyniki plebiscytu ogłoszone zostaną 8 grudnia br. na oficjalnej gali, zorganizowanej w warszawskim Teatrze IMKA.

Nowa Strona enel.pl działa od września 2010 roku, dostarczając codziennie niezbędnych informacji o centrum i oferowanych przez nie usługach. Na stronie internetowej dostępne są również narzędzia umożliwiające rejestrację na wizyty w ENEL-MED oraz sprawdzanie on-line wyników badań. 

Nominacja cieszy nas tym bardziej, że WebstarFestival to jedyny w polskim Internecie konkurs na najlepsze strony internetowe. Co niezwykle istotne, strona www.enel.pl była oceniana nie tylko przez ekspertów, ale również jej użytkowników – naszych klientów i partnerów biznesowych. I pozytywne oceny są dla nas niezwykle cenne. – mówi Martyna Żak, kierownik marketingu w Centrum Medycznym ENEL-MED.

Tegoroczny WebstarFestival organizowany jest po raz szósty. Tym razem jury – użytkownicy Internetu oraz członkowie Akademii Internetu, przyznają nagrody w aż 27 kategoriach. Dla osób biorących udział w głosowaniu organizator przewidział konkurs. Wszyscy, którzy oddadzą swój głos otrzymają 2 grudnia proste pytanie konkursowe. Osoba, która najszybciej odpowie otrzyma nagrodę główną, w wysokości 5000 zł. Oficjalne ogłoszenie wyników konkursu WebstarFestival nastąpi 8 grudnia 2010 roku, w warszawskim Teatrze IMKA.

Źródło: Euro RSCG Sensors

Podobne wpisy:

Tagi:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.