Światło, które nada charakter wnętrzu – Portal PR - 24PR
Światło, które nada charakter wnętrzu

17.11.2010 Kategoria: Dom i ogród. Autor: admin

Firma BRITOP Lighting wprowadza na rynek kolejną nowość! Oferta firmy została wzbogacona o kolekcję opraw ledowych LIVE, zaprojektowaną przez Jaco Designe. Oprawy LIVE wyróżniają się minimalistyczną elegancją i  wielorakością zastosowań.  Wydobywające się z nich ciepłe bądź ziemne światło  nada charakter każdemu wnętrzu i wyznaczy bezpieczną drogę użytkownikom.     

Świetlne inspiracje
W kolekcji LIVE by Jaco Designe firmy BRITOP Lighting dostępne są trzy modele opraw w kolorach: LIVE aluminium, LIVE nikiel oraz LIVE stare złoto brąz. Dzięki temu mamy możliwość dopasować je do stylu w jakim urządzone jest konkretne wnętrze: nowoczesnego, rustykalnego bądź tradycyjnego. Oprawy ledowe LIVE, kierując strumień światła w dół doskonale sprawdzą się jako podświetlenie podłogi, stopni i podstopni schodowych, korytarzy oraz systemów orientacji. Dzięki zimnej i ciepłej barwie światła możemy potęgować architektoniczne wrażenia estetyczne. Odpowiednie ledowe światło skierowanie na konkretne materiały i faktury podkreśli ich piękno. Oprawy z kolekcji  LIVE można zastosować w aranżacji mieszkań i domów, ale również w budynkach użyteczności publicznej m.in.: hotelach, restauracjach, teatrach, kinach, bibliotekach. 

Aluminiowa nowoczesność
Oprawy LIVE by Jaco Designe w kolorze aluminium będą doskonałym uzupełnieniem pomieszczeń urządzonych w nowoczesnym stylu. Minimalistyczny wystrój, dbałość o użyte materiały i ich wysoką jakość, chłodne kolory, przestronność uzupełnione zimnym światłem otrzymają jeszcze bardziej wyrazistego charakteru. Oprawy LIVE aluminium idealnie skomponują się z bielą ścian,  pozostając w kontraście z intensywnymi barwami mebli oraz stylowymi dodatkami wykonanymi z  aluminium np. klamkami, ramkami, listwami.

Rustykalna klasyka i szlachetny nikiel
W rustykalnych i ciepłych wnętrzach efektownie prezentować się będzie model LIVE by Jaco Designe w kolorze starego złota brązu. W zestawieniu z charakterystycznymi elementami tego stylu np.: dużym, mosiężnym żyrandolem,  gustownymi ramami obrazów, stylizowanymi meblami oraz wykorzystanymi tam szlachetnymi materiałami np.: drewnem i naturalnym kamieniem, stworzą spójną aranżację. Ciepłe światło wydobywające się z opraw LIVE stare złoto brąz doda jeszcze więcej ciepła wnętrzu roztaczając subtelną poświatę nad ozdobnymi liniami mebli, zdecydowanymi kolorami i charakterystycznymi fakturami wykorzystanych materiałów.

Zwolennicy umiarkowanej nowoczesności mogą wykorzystać LIVE by Jaco Designe wykonane z niklu. Materiał, z którego wykonane są oprawy będzie idealnie komponować się ze szkłem i kamieniem, ale również z ciepłymi barwami ścian oraz dodatków. Emanujące z opraw ledowych zimne lub ciepłe światło stworzy oryginalne światłocienie na ścianach, podłogach i wyeksponowanych elementach. Pozwoli to na granie barwami i formami w celu podkreślenia ich indywidualnego charakteru.  

Kolekcja LIVE by Jaco Designe firmy BRITOP Lighting to doskonały sposób na ożywienie wnętrz naszego mieszkania, domu, jak również pomieszczeń użyteczności publicznej. Proste, minimalistyczne formy oprawy w kształcie kwadratu mają 70 mm wysokości oraz 70 mm szerokości. Dzięki zastosowaniu w nich energooszczędnych diod LED, pobierają wielokrotnie mniej energii elektrycznej niż żarówki czy świetlówki energooszczędne. Diody LED użyte w oprawach LIVE działają pod niskim napięciem 12V. Lampki przystosowane są do montażu w puszkach instalacyjnych o standardowych otworach fi 60.  

Oprawa LIVE by Jaco Designe (aluminium) – cena 58 zł brutto / sztuka
Oprawa LIVE by Jaco Designe (stare złoto brąz ) – cena  58 zł brutto / sztuka
Oprawa LIVE by Jaco Designe (nikiel) – cena 58 zł brutto / sztuka

Więcej informacji na stronie www.britop.pl

Minimalistyczny wystrój i przestronność to doskonałe tło dla lampek ledowych LIVE by Jaco Designe
Fot. BRITOP Lighting

Britop Lighting Sp. z o.o.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.