Szansa na szkolenie przedsiębiorców rodzinnych – Portal PR - 24PR
Szansa na szkolenie przedsiębiorców rodzinnych

04.11.2010 Kategoria: Nauka, Przedsiębiorczość. Autor: admin

Rusza nabór do trzeciej edycji Projektu Firmy Rodzinne. Jest to program szkoleniowo-doradczy skierowany do przedsiębiorców rodzinnych z całej Polski, którzy chcieliby lepiej kierować swoją firmą.

Projekt Firmy Rodzinne trwa już ponad rok – to właśnie w październiku 2009 roku Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości oraz stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych spotkały się, żeby wspólnie wspomóc polską przedsiębiorczość rodzinną. W tym czasie udało się zgromadzić kilkadziesiąt firm, które aktualnie biorą udział w cyklu spotkań, warsztatów i konferencji. Dzięki szkoleniom ich menedżerowie uczą się, jak efektywniej zarządzać firmą, zbudować nową strategię jej rozwoju oraz lepiej dogadywać się z pracownikami.

Na styczeń 2011 roku planowana jest trzecia, ostatnia już edycja Projektu, w której weźmie około 50 firm z całej Polski. Na przedsiębiorców, którzy zakwalifikują się do udziału w programie czeka kilkadziesiąt godzin intensywnych warsztatów z trenerami biznesu, spotkań z mentorami i konsultantami. A to wszystko zupełnie za darmo, bo Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej, w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Wciąż jest szansa, żeby dołączyć do grona szkolonych firm. Jeśli prowadzisz firmę z bratem lub w prowadzeniu biznesu pomagają ci dzieci i chcesz podwyższyć swoje menedżerskie kompetencje – wejdź na stronę www.firmyrodzinne.eu i wypełnij Deklarację Zainteresowania Projektem. Jeśli pomyślnie przejdziesz proces rekrutacji, czekają cię nowe wyzwania w jednym z najbardziej nowatorskich programów szkoleniowych w Polsce. Bo przed Projektem Firmy Rodzinne kolejny pracowity rok!

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.