Tomasz Dembiński – Prezesem Zarządu Chocolate Company Polska – Portal PR - 24PR
Tomasz Dembiński – Prezesem Zarządu Chocolate Company Polska

24.11.2010 Kategoria: Kariera, Wieści za spółek. Autor: admin

Tomasz Dembiński, Partner w agencji reklamowej San Markos, zmienił obszar swoich zainteresowań zawodowych. Objął on stanowisko Prezesa Zarządu w spółce Chocolate Company Polska. Spółka ta jest wyłącznym przedstawicielem holenderskiej marki Chocolate Company, producenta wysokiej jakości czekolad. Wyłączność obejmuje Polskę oraz Europę Wschodnią.

„Przez wiele lat pracowałem na rzecz wielkich brandów, teraz sam będę wprowadzał nową markę na nasz rynek i budował ją od początku. To ogromne i ciekawe wyzwanie marketingowe, a także zarządcze – zarządzanie siecią handlową to działka dla mnie nowa, w której będę miał możliwość sprawdzenia nabytych do tej pory kompetencji managerskich. W to, że produkt się obroni nie wątpię – z powodzeniem wprowadziliśmy nasze wyroby już do kilkudziesięciu punktów na terenie Warszawy. Rynek czekolad w Polsce rośnie z roku na rok, a segment ręcznie wytwarzanej czekolady premium, do którego zaliczają się nasze produkty jest prawie nie zagospodarowany.” – powiedział Tomasz Dembiński, sweet CEO Chocolate Company Polska.

 Produkty firmy Chocolate Company – ręcznie robione czekolady najwyższej jakości, dostępne są w wybranych restauracjach, kawiarniach, delikatesach na terenie Polski oraz będą dostępne w ogólnopolskiej sieci lokali własnych. Lokale Chocolate Company zostały do tej pory otwarte w Holandii, Niemczech, Francji oraz Luxemburgu. Pierwszy lokal w Polsce zostanie otwarty w styczniu 2011 w Warszawie w Galerii Mokotów. Będzie on połączeniem sklepu, oferującego wszystkie wyroby czekoladowe tej marki, z kawiarnią. Firma planuje otwarcie kolejnych dwóch lokali w 2011 w Warszawie i Wrocławiu, a docelowo w Polsce, pod marką Chocolate Company, otwartych zostanie 15 punktów własnych.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.