Uproszczona reklama w Google coraz popularniejsza – Portal PR - 24PR
Uproszczona reklama w Google coraz popularniejsza

24.11.2010 Kategoria: INTERNET, Reklama. Autor: biuro prasowe

W ciągu zaledwie 3 miesięcy w ADmanago, uproszczonym systemie do reklamy w Google, zarejestrowało się prawie 600 polskich firm. ADmanago to system kierowany do małych firm, który publikuje reklamę w wyszukiwarce Google bez konieczności posiadania konta w Google Adwords i automatycznie obniża koszty reklamy.

75% użytkowników ADmanago korzysta z najprostszej wersji systemu, która umożliwia publikację jednego boksu reklamowego, dodanie maksymalnie 5 słów kluczowych i określa region geograficzny gdzie reklama ma się wyświetlać.

Stworzyliśmy ADmanago bo widzimy jak wiele firm chciałoby się reklamować w Google ale nie stać ich na agencję interaktywną, ani nie mają czasu na uczenie się systemu Google Adwords. – mówi Agnieszka Tarkowska, Kierownik Projektu ADmanago. – Problem dużego skomplikowania systemu Google Adwords był wielokrotnie zauważany również przez samych przedstawicieli firmy Google. My spróbowaliśmy go rozwiązać tworząc system który nie wymaga doktoryzowania się z Adwords i sam oszczędza pieniądze reklamodawcy.

System ADmanago sam dba o to aby użytkownik płacił najniższe z możliwych stawek za kliknięcie i obniża koszty reklamy średnio o 50% w stosunku do kampanii realizowanych w systemie Adwords. Oprócz tego użytkownicy korzystają z kreatora reklam i sugestii najlepszych słów kluczowych.

Z systemu korzystają firmy, które nigdy wcześniej nie reklamowały się w Google. – ADmanago to szybki i łatwy sposób na reklamę firmy w Internecie. Ze względu na niewielkie koszty dostępny dla mniejszych firm. ADmanago nie wymaga dużego budżetu reklamowego ani też dużego nakładu czasu. Bardzo istotną sprawą jest także łatwy kontakt i bardzo szybka i sprawna obsługa klienta, co pozwala na zaoszczędzenie cennego czasu. – mówi użytkownik ADmanago, Dariusz Waluś, Centrum KB.

Więcej informacji: www.admanago.pl

ADmanago to system zaprojektowany przez firmę Benhauer (www.benhauer.pl). System zbudowany został w oparciu o API Google Adwords.

Podobne wpisy:

Tagi: ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.