Weekend z mRabatkami – Portal PR - 24PR
Weekend z mRabatkami

28.11.2010 Kategoria: bankowość. Autor: biuro prasowe

W ten weekend wszyscy klienci mBanku mają okazję skorzystać ze zniżek podczas zakupów w sklepach Levi’s, Vistula oraz Wólczanka. 20-procentowy rabat otrzyma każdy klient płacący dowolną kartą mBanku.

Promocyjna oferta w wybranych sklepach Levi’s, Vistula oraz Wólczanka obowiązuje w dniach 26-28 listopada.  Aby otrzymać 20-procentową zniżkę należy przed dokonaniem płatności poinformować sprzedawcę o chęci skorzystania z rabatu. Promocja dotyczy wszystkich kart mBanku, zarówno debetowych i kredytowych, w tym także tych służących do płatności zbliżeniowych.

Kolejne odsłony mRabatek są już w trakcie przygotowywania. Jednocześnie bank pracuje nad nową odsłoną programu rabatowego dla posiadaczy kart kredytowych, który zostanie przedstawiony wraz z początkiem nowego roku.

Źródło: mBank

Podobne wpisy:

Tagi:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.