Zostań Wczasowiczem – Portal PR - 24PR
Zostań Wczasowiczem

21.11.2010 Kategoria: INTERNET, turystyka. Autor: biuro prasowe

Wycieczka.pl, która do tej pory znana była jedynie z części przewodnika i możliwości zakupienia wycieczek. Właśnie została uruchomiona część społecznościowa serwisu, która umożliwia zalogowanym użytkownikom dzielenie się z pozostałymi swoimi wakacyjnymi przeżyciami, zdjęciami i opiniami o hotelach etc.
„Wczasowicze” to całkowicie innowacyjny pomysł, który ma na celu skupienie osób o podobnych zainteresowaniach i przeżyciach. Każdy zalogowany użytkownik może zamieszczać i komentować zdjęcia, dopisywać się do grup dyskusyjnych dotyczących krajów, hoteli i biur podróży.

Dodatkową i niezwykle przydatną opcją jest możliwość wyszukiwania znajomych, którzy byli na ten samej wycieczce co my, bądź planują wakacje dokładnie w tym samym terminie i miejscu, co my. W ten sposób odnajdziemy nowopoznane osoby, z którymi urwał nam się kontakt po skończonym urlopie. Ci zaś, którzy chcą odpocząć z dala od domu, ale nie mają z kim jechać, mogą skorzystać z wyszukiwarki i znaleźć osobę, która również szuka towarzysza. Ponadto istnieje możliwość wysyłania prywatnych wiadomości, dodawania opinii o hotelach i biurach podróży – dzięki temu każdy może zapoznać się z obiektywnymi opiniami i nie ryzykować swojego wyczekiwanego urlopu.

Podobne wpisy:

Tagi: ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.