3M wybiera agencję Euro RCSG 4D – Portal PR - 24PR
3M wybiera agencję Euro RCSG 4D

22.12.2010 Kategoria: Marka, MARKETING. Autor: biuro prasowe

Agencja Euro RSCG 4D zajmie się obsługą marek: Prima, Scotch-Brite, Viscoplast i Nexcare, które znajdują się w portfolio dywizji consumer & office.  Agencja została wybrana w wyniku przetargu i jej zadaniem będzie obsługa strategiczno-kreatywna wymienionych marek.  
„Propozycje kreatywne przedstawione przez Agencję Euro RCSG 4D przekonały nas, że Agencja dobrze rozumie grupę docelową. To dla nas kluczowy element w procesie, kiedy rozpoczynamy dopiero kreowanie wizerunku naszych marek na szeroką skalę. To dla nas ogromne wyzwanie ale również i szansa na to, aby zwrócić uwagę konsumentów na nasze produkty. Wybraliśmy Agencję, która naszym zdaniem pomoże nam osiągnąć dobre efekty.”  – powiedział Ireneusz Ładygin, Senior Marketing Coordinator, 3M.

Źródło: Euro RSCG Poland

Podobne wpisy:

Tagi: ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.