Actina Solar 100 X4 Produktem Roku 2010 NetWorld – Portal PR - 24PR
Actina Solar 100 X4 Produktem Roku 2010 NetWorld

07.12.2010 Kategoria: INTERNET, Technologie. Autor: biuro prasowe

Serwer Actina Solar 100 X4 został wybrany Produktem Roku 2010 w kategorii „Serwery i pamięci masowe” w piątej edycji konkursu „Produkt Roku 2010 – Wybór Czytelników NetWorld”. Produkt Roku NetWorld to prestiżowy plebiscyt, do którego każdego roku swoje rozwiązania zgłaszają najwięksi producenci sprzętu IT. Wyłonienie zwycięzców poszczególnych kategorii konkursowych odbywa się w drodze głosowania, w którym udział biorą czytelnicy magazynu NetWorld.

Do tegorocznej, piątej już edycji konkursu, zaklasyfikowano 100 produktów – usług i rozwiązań, które wprowadzono na rynek na przełomie 2009 i 2010 roku. Każdy z uczestników plebiscytu mógł oddać swój głos na jeden z produktów zaprezentowanych w dziesięciu kategoriach konkursowych. Produktem Roku 2010 w kategorii „Serwery i pamięci masowe” wybrano serwer Actina Solar 100 X4, wyprodukowany przez największego polskiego producenta serwerów – firmę ACTION.

„Zwycięstwo w konkursie ‘Produkt Roku 2010’ jest dla nas tym ważniejsze, że zostało nam ono przyznane głosami najsurowszego z możliwych jury – klientów i użytkowników. To właśnie ich opinie są dla nas najważniejsze, gdyż to oni każdego dnia korzystają z naszych rozwiązań i to oni podejmują decyzje zakupowe” – mówi Marcin Bogusz, Pełnomocnik Prezesa Zarządu ds. Zaawansowanych Technologii w firmie ACTION S.A.

Więcej informacji o marce Actina Solar na: www.actina.pl

Podobne wpisy:

Tagi: ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.