Aga Paul i Cado Accessories w serwisie ZłoteWyprzedaże.pl – Portal PR - 24PR
Aga Paul i Cado Accessories w serwisie ZłoteWyprzedaże.pl

13.12.2010 Kategoria: INTERNET, Moda. Autor: biuro prasowe

Akcja „Polskie projektantki na ZłoteWyprzedaże.pl” trwa! W najbliższym tygodniu w serwisie pojawią się ubrania z kolekcji Agi Paul oraz ręcznie wykonane akcesoria Cado Accessories.

Złote Wyprzedaże kontynuują współpracę z polskimi projektantkami, których kolekcje odzieży i dodatków pojawiają się w ofercie serwisu w kolejnych, tygodniowych odsłonach. W serwisie pojawiają się oryginalne ubrania absolwentów najlepszych szkół projektowania ubioru, rozpoznawalnych w kraju, a niejednokrotnie także za granicą. Kolekcje, które można kupić na ZłoteWyprzedaże.pl prezentowane są na pokazach i na łamach najlepszych magazynów modowych. 

Produkcja na mniejszą skalę, w atelier projektantek, pozwala tworzyć niepowtarzalne kompozycje wysokiej jakości, pozbawione wad technicznych. Takie produkty można kupić na ZłoteWyprzedaże.pl w drugim już tygodniu akcji. Między 13 a 19 grudnia w serwisie dostępne są ubrania z kolekcji Agi Paul i akcesoria handmade Cado Accessories.

Agnieszka Paul-Smolińska, znana jako Aga Paul, ukończyła krakowską Szkołę Artystycznego Projektowania Ubioru, a także międzynarodową Szkołę Charakteryzacji Filmowej i Teatralnej. Jako projektantka pracowała dla firmy Artman przy tworzeniu marki „Mohito”. Ze swoimi autorskimi kolekcjami Aga Paul była finalistką konkursów Off Fashion w Kielcach, Złotej Nitki w Łodzi, a także New Look Design w Warszawie. Swoje projekty kieruje do osób bardzo starannie selekcjonujących ubiór, lubiących wyróżniać się z tłumu i kreować styl otaczającego środowiska. Projektantkę doceniono za granicą – premiera jej najnowszej kolekcji będzie miała miejsce podczas styczniowego Berlin Fashion Week.

Cado Accessories to wspólna inicjatywa dwóch projektantek, absolwentek krakowskiej Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru. Z powodzeniem tworzą oryginalne, zindywidualizowane serie akcesoriów – szali, toreb i torebek, a także biżuterii. Wszystkie prace przygotowywane są ręcznie. Ich projekty są rozpoznawalne, a fantazyjne zamotki i naszyjniki podbiły serca miłośniczek niebanalnych dodatków. Akcesoria od Cado często wybierane są do stylizacji przez stylistów najlepszych pism modowych. Projektantki starają się tworzyć produkty wielofunkcyjne i dobrych na różne okazje. Chętnie wykorzystują materiały z drugiego obiegu, łącząc je w ciekawe kompozycje mody ekologicznej.

Źródło: Neuron Agencja Public Relations

Podobne wpisy:

Tagi: ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.