Asystent concierge w pakiecie z Twoim mieszkaniem – Portal PR - 24PR
Asystent concierge w pakiecie z Twoim mieszkaniem

04.12.2010 Kategoria: NIERUCHOMOŚCI. Autor: biuro prasowe

Konkurencja na rynku nieruchomości jest tak duża, że każda dodatkowa usługa oferowana przez deweloperów  może mieć wpływ na decyzję zakupową przyszłych mieszkańców. Promocje cenowe, urządzenie kuchni gratis, rozdawanie wycieczek – to wszystko już było. Teraz coraz popularniejsze stają się usługi dodatkowe typu concierge i wbrew pozorom nie jest to luksus wyłącznie dla najbogatszych.
Pakiet usług concierge (konsjerż) jest czymś w rodzaju dodatkowego gadżetu do oferty dewelopera. Dostęp do usługi oznacza, że w każdym momencie można zgłosić prywatnemu asystentowi załatwienie określonych spraw. Konsjerż zarezerwuje stolik w restauracji, znajdzie lekarza dla dziecka w najbliższej okolicy, zajmie się naprawą sprzętu domowego, a także załatwi niektóre sprawy urzędowe.

Konsjerży zatrudniają różne firmy. Są to na pewno jedni z kluczowych pracowników recepcji w ekskluzywnych hotelach. Kilka lat temu w Polsce popularne stały się usługi concierge dla klientów private banking, ale wiązało się to z wysokim progiem finansowym. Ostatnio w swojej ofercie mają je także niektórzy deweloperzy – i to nie tylko ci budujący ekskluzywne apartamentowce.

Usługi concierge to oryginalny sposób na podniesienie prestiżu nieruchomości. Kojarzą się naszym klientom bardzo dobrze, dają im poczucie wyjątkowości i bezpieczeństwa. Dlatego z myślą o mieszkańcach naszych powstających osiedli, np. Quadro House w Poznaniu czy Dolina Potęgowska w Gdańsku, przygotowujemy specjalny portal internetowy – Strefa Mieszkańca. Za pośrednictwem tego portalu będzie można m.in. zamówić online pomoc osobistego asystenta w załatwianiu spraw domowych i urzędowych – mówi Magdalena Górzna-Jaromin z PBG DOM.

W przypadku najbardziej prestiżowych inwestycji (apartamentowców, w których mieszkania kosztują po kilkanaście lub kilkadziesiąt tys. zł za metr) usługi concierge są standardem.  W przypadku osiedli, gdzie za m2 płacimy w granicach 6-7 tys zł jest to wyjątkowa wartość dodana, którą warto wziąć pod uwagę, mając na względzie oszczędność własnego czasu i komfort mieszkania. Paradoksalnie skorzystać na tym mogą również pracodawcy, bo zatrudnione przez nich osoby będą poświęcać mniej czasu w pracy na załatwianie prywatnych spraw.

Źródło: dotPR

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.