Biuro Podróży Reklamy dla CANAL+ Cyfrowy – Portal PR - 24PR
Biuro Podróży Reklamy dla CANAL+ Cyfrowy

16.12.2010 Kategoria: Kampania, Reklama. Autor: biuro prasowe

Agencja interaktywna Biuro Podróży Reklamy przygotowała akcję dla kanału dziecięcego MiniMini, należącego do spółki CANAL+ Cyfrowy. Ma ona wspierać udział MiniMini w Plebiscycie Telekamery Tele Tygodnia 2011.

MiniMini, kanał telewizyjny dla najmłodszych dzieci, walczy o Telekamerę Tele Tygodnia 2011 w kategorii „kanał dziecięcy”. Statuetka, przyznawana w imieniu widzów przez magazyn „Tele Tydzień”, powędruje do nadawcy, na którego zostanie oddana największa liczba głosów za pośrednictwem kuponów dołączonych do tygodnika oraz sms-ów.

Agencja Biuro Podróży Reklamy, która już w 2008 roku współpracowała projektowo z CANAL+ Cyfrowy,  przygotowała dla MiniMini wirusowy film a także zajmuje się jego dystrybucją, oraz wsparciem kampanią online, działaniami z zakresu social media marketing na Facebook i PR w serwisach oraz na blogach.

Film jest stylizowany na ogłoszenie wyborcze, w roli głównej występuje dwulatka ucharakteryzowana na wąsatego „męża stanu”. Mały „polityk” odwołując się do wyborczej retoryki, apeluje do dorosłych o przemyślane wybory w trakcie głosowania na najlepszy kanał dziecięcy.

Gala wręczenia statuetek Telekamery Tele Tygodnia 2011 odbędzie się 7 lutego 2011 roku. Transmisję z wydarzenia będzie można obejrzeć w TVP2. Głosować na ulubione osobowości telewizyjne i programy można do 4 stycznia.

MiniMini to telewizja edukacyjna dla najmłodszych dzieci. Na ramówkę kanału składają się filmy i seriale oraz programy własne zachęcające najmłodszych widzów do nauki języków obcych, alfabetu czy podstaw matematyki – np. MiniAbecadło, MiniCyferki, MiniKształty, czy Czytanki Rybki MiniMini. Na antenie programu regularnie pojawiają się ulubieni dziecięcy bohaterowie: Mysia, Bob Budowniczy, Świnka Peppa, a także postaci znane z Ulicy Sezamkowej. Symbolem kanału jest sympatyczna żółta Rybka MiniMini.

Film można obejrzeć tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=rQVZ1_Vt5Mg&feature=player_embedded.

Źródło: Biuro Podróży Reklamy

Podobne wpisy:

Tagi:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.