Biuro Podróży Reklamy dla Star Technology – Portal PR - 24PR
Biuro Podróży Reklamy dla Star Technology

14.12.2010 Kategoria: MARKETING, Reklama. Autor: biuro prasowe

Agencja interaktywna Biuro Podróży Reklamy rozpoczyna współpracę z firmą Star Technology. Współpraca ma charakter bezterminowy.

Start Technology to firma informatyczna, specjalizująca się w tworzeniu oprogramowania i rozwiązań informatycznych wspomagających funkcjonowanie firm z segmentu MŚP w zakresie zarządzania personelem, procesami sprzedaży i logistyki oraz komunikacji.

Pierwsze projekty wykonywane przez Biuro Podróży Reklamy dla Star Technology to stworzenie ulotki – folderu reklamowego firmy oraz działania marketingowe towarzyszące wdrożeniu aplikacji ISL Online, usprawniającej komunikację wewnętrzną i pracę grupową MŚP.
Kilkustronicowy folder stworzony na potrzeby przedstawicieli handlowych Star Technology, prezentuje w przewrotny i dowcipny sposób zalety pakietu programów o nazwie ISL Online, przyczyniających się do podwyższenia wydajności pracy firmy (w skład pakietu wchodzą m.in. wideokonferencje, zdalny dostęp do pulpitu, dzielenie danych itp.).

Drugi projekt inicjujący współpracę obu firm, to usługa eTransfer oferowana przez Star Technology. Pozwala na rozszerzenie funkcjonalności Outlooka i umożliwi nabywcom wygodną pracę w grupach, współdzielenie maili, łatwy dostęp do załączników, kontaktów, etc. Do Biura Podróży Reklamy należało m.in. współtworzenie koncepcji strategii wdrożenia produktu oraz stworzenie jej identyfikacji wizualnej, zawartości merytorycznej i nazewnictwa.

Źródło: Biuro Podróży Reklamy

Podobne wpisy:

Tagi: ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.