Blog.netia.pl najlepszym Dojrzałym Blogiem Firmowym – Portal PR - 24PR
Blog.netia.pl najlepszym Dojrzałym Blogiem Firmowym

18.12.2010 Kategoria: INTERNET. Autor: biuro prasowe

Blog Netii został uznany za najlepszy polski blog firmowy roku w kategorii „Blogi Dojrzałe”. W ramach konkursu blogi oceniło ponad stu studentów Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego.
W trzeciej edycji konkursu „Firmowy Blog Roku” blog Netii SA został oceniony najwyżej w kategorii serwisów prowadzonych od 6 do 12 miesięcy. Najważniejszym kryterium branym pod uwagę przez autorów konkursu – twórców blogifirmowe.wordpress.com – jest przełamywanie stereotypów komunikacji firm czyli otwartość komunikacji.

„To już trzecia edycja Konkursu na Najlepszy Polski Blog Firmowy Roku. Zarówno poziom blogów jak i liczba zgłoszeń stale rosną. Konkurencja staje się coraz bardziej zacięta, więc i nagrody zyskują na wartości. Oczywiście rywalizacja nie jest najważniejszym elementem konkursu. Głównym jego celem jest promowanie wartościowego wykorzystania social media w dialogu z konsumentami oraz promocja dobrych praktyk.” – ocenia Dominik Kaznowski, bloger i ekspert branżowy, organizator konkursu.

Blog Netii został stworzony w 2010 roku na bazie zaawansowanej platformy technologicznej firmy netPR. Jego autorami jest kilkunastu ekspertów – pracowników Netii z różnych obszarów działania firmy.

„Stworzyliśmy serwis Netii, żeby pokazać ludzką twarz firmy i mieć kanał do komunikacji z zainteresowanymi naszą działalnością odbiorcami.” – mówi Karol Wieczorek, kierownik ds. komunikacji korporacyjnej Netia SA. „To doskonały sposób dwustronnej komunikacji z zaangażowanymi konsumentami – dzięki niemu nie tylko przekazujemy ciekawe informacje, ale też otrzymujemy niezwykle ważną dla nas informację zwrotną”.

Źródło: Netia SA

Podobne wpisy:

Tagi: ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.