Clarena uznanym Ekspertem Urody – Portal PR - 24PR
Clarena uznanym Ekspertem Urody

28.12.2010 Kategoria: Konkursy, uroda. Autor: biuro prasowe

Wrocławska firma kosmetyczna Clarena została uhonorowana tytułem Eksperta Urody, przyznanym przez branżowe czasopismo LNE&SPA. Wyróżnienie jest tym cenniejsze, że przyznali je czytelnicy magazynu i uczestnicy Kongresu LNE&SPA.

Zakończyła się kolejna edycja branżowego konkursu organizowanego przez LNE&SPA, czasopismo branży kosmetycznej. Wśród laureatów znalazła się firma Clarena, która otrzymała tytuł Eksperta Urody w kategorii najlepszy zabieg anti-ageing. Wyróżniono ją za zabieg „Diamentowy Lift”.

Ekspert Urody to prestiżowy  konkurs branży kosmetycznej, którego laureatami zostają firmy, oferujące najwyższej jakości produkty, sprzęt specjalistyczny i zabiegi. Tegoroczna edycja konkursu miała nową formułę. W pierwszym etapie swoje propozycje nadsyłały firmy, a etap drugi należał do czytelników LNE&SPA oraz uczestników Kongresu LNE, którzy oddawali swoje głosy na wybrane zabiegi, produkty i aparaturę. Łącznie do konkursu zgłoszono aż 51 propozycji w 7 kategoriach.

Zabieg „Diamentowy lift”, za który Clarena została nagrodzona, przeznaczony jest dla skóry dojrzałej, ze zmarszczkami, wymagającej poprawy napięcia i ujędrnienia. Wykorzystywane do zabiegu preparaty z linii Anti Age de Lux oparte są na innowacyjnych kompleksach pielęgnacyjnych i wzbogacone pyłem diamentowym. Składnik SUBERLIFT® tworzy napinającą mikrokrystaliczną sieć przywracającą jędrność cerze, a VITASOURCE™ o wysokiej zawartości flawonoidów odmładza, cofając zegar biologiczny komórek o 10 lat. Diament uzupełnia kompleksowe działanie kosmetyków, poprawia koloryt i rozświetla skórę pięknym blaskiem. Zabiegi oparte na preparatach z linii Anti Age sprzyjają skórze dojrzałej. Ich efekt to poprawa owalu twarzy, natychmiastowy lifting, poprawa kondycji skóry, spłycenie zmarszczek, rozświetlenie i nawilżenie skóry.

 – Rok 2010 był dla nas szczodry .Zostaliśmy laureatami wielu znaczących konkursów, zarówno oceniających jakość oferty, jak i tych mierzących kondycję biznesową firmy. Jesteśmy Przedsiębiorstwem Fair Play, dołączyliśmy do grona Gazeli Biznesu. To dowód, że jesteśmy wiarygodnym partnerem – mówi Patricia Popławska, prezes firmy Clarena. Ekspertem Urody Clarena została już po raz drugi.

Źródło: PR time

Podobne wpisy:

Tagi: ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.