Efekton Awards – pierwszy konkurs efektywności w internecie – Portal PR - 24PR
Efekton Awards – pierwszy konkurs efektywności w internecie

11.12.2010 Kategoria: Konkursy. Autor: biuro prasowe

W przyszłym roku MMT Management zorganizuje pierwszy konkurs efektywności w polskim internecie. W  Efekton Awards – bo tak się nazywa konkurs – będą oceniane działania w internecie na podstawie twardych kryteriów – głównie w zakresie pozyskiwania zainteresowań (sales leads), konwersji oraz bezpośredniej reakcji i sprzedaży.

Konkurs jest adresowany do agencji reklamowych, interaktywnych, domów mediowych oraz klientów. Start konkursu w kwietniu, rozstrzygnięcie we wrześniu 2011.

Nad poprawnością przebiegu konkursu oraz bezpieczeństwem danych będzie czuwała firma audytorska KPMG. W porozumieniu z zainteresowanymi środowiskami w lutym 2011 powołane zostanie jury konkursu, które będzie złożone z seniorów zainteresowanych sektorów.

W konkursie będą mogły brać udział projekty, których głównym narzędziem komunikacji bądź sprzedaży był internet.

“Od startu Webstara myślelismy o tego typu konkursie. Najpierw zorganizowaliśmy konkurs kreatywny – Webstar Creative, który po 3 latach istnienia mocno już stanął na nogach, teraz myślimy, że rynek jest już na tyle dojrzały, że czas na konkurs efektywności – powiedział Cezary Kaźmierczak, Partner w MMT Management.  – Polski przemysł internetowy będzie mógł pokazać Klientom, że nie tylko tworzy dzieła sztuki cyfrowej, ale również, że te dzieła potrafią sprzedawać.  Jeśli projekt się powiedzie pytania typu “Show Me The Money?”, które czasem padają, staną się bezzasadne”.

Wstępna lista kategorii:

KATEGORIE:
BUDOWNICTWO
ZDROWIE
MOTORYZACJA
HANDEL
FINANSE
ARTYKUŁY SPOZYWCZE
TELEKOMUNIKACJA
URODA
MODA
TURYSTYKA
ELEKTRONIKA I KOMPUTERY
MEDIA
MARKETING MIEJSC I WYDARZEŃ
USŁUGI
SPECJALNE:
KAMPANIA SPOŁECZNA
SOCIAL MEDIA CASE
WPROWADZENIE NA RYNEK
NISKI BUDŻET
INNOWACYJNOŚĆ
MOBILE
 
Ostateczny regulamin oraz skład jury ogłoszony zostanie w lutym 2011.
 
Źródło: MMT Management

Podobne wpisy:

Tagi: ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.