Eksperci będą rozmawiać na temat turystyki lotniczej w Polsce – Portal PR - 24PR
Eksperci będą rozmawiać na temat turystyki lotniczej w Polsce

08.12.2010 Kategoria: konferencje, turystyka. Autor: biuro prasowe

„Turystyka lotnicza – perspektywy i możliwości” – pod takim tytułem odbędzie się konferencja poświęcona możliwościom rozwoju turystyki lotniczej w Polsce.

Konferencja ma na celu pokazanie branży turystycznej oraz przedstawicielom władz samorządowym wielkich możliwości jakie niesie ze sobą wdrożenie w Polsce nowego produktu turystycznego – turystyki lotniczej. Turystyka lotnicza to produkt, który istnieje w Europie od bardzo dawna, natomiast w Polsce rozpoczyna się dopiero przyswajanie wiedzy na jego temat.

Podczas zapowiadanej konferencji zaprezentowane zostaną praktyczne wskazówki wykorzystania możliwości wdrożenia nowego produktu i zaadoptowania jej na gruncie polskim.

Mimo dość dobrze rozwiniętej w Polsce sieci lotnisk i lądowisk wciąż brakuje podstawowych elementów do prawidłowego ich funkcjonowania: od zapewnienia obsługi naziemnej na lądowiskach i małych lotniskach, po zabezpieczenie paliwa lotniczego, do informacji turystycznej dla lotników-turystów włącznie. Są to problemy, z którymi zmierzać na co dzień muszą się piloci samolotów i zorganizowane grupy turystyczne wykorzystujące samolot jako środek transportu.

Grudniowe spotkanie może okazać się przełomowym w procesie budowania nowego produktu turystycznego.

Konferencja odbędzie się 17 grudnia w Kętrzynie o godzinie 10.00 w hotelu KOCH. Organizatorem konferencji jest Aeroklub Krainy Jezior, w partnerstwie z dwoma aeroklubami z Litwy oraz przy współpracy z Departamentem Turystyki Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Marszałkowskiego.

Podobne wpisy:

Tagi: ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.