Ekspresowo przez Warszawę – dobra wiadomość dla logistyki – Portal PR - 24PR
Ekspresowo przez Warszawę – dobra wiadomość dla logistyki

28.12.2010 Kategoria: Logistyka. Autor: biuro prasowe

Doczekaliśmy się zakończenia budowy odcinka trasy S8, łączącego Trasę Armii Krajowej z węzłem Mory. Choć jeszcze chwilę musimy poczekać na pozwolenie na użytkowanie drogi, to już można wyliczać komunikacyjne korzyści.

Czujność powinna wykazać zwłaszcza branża logistyczna. Pierwsza stołeczna trasa ekspresowa to duże udogodnienie dla transportu na terenie Warszawy ale nie tylko. Odcinek, który zostanie wkrótce otwarty dla ruchu, przebiega przez Żoliborz, Bielany, Tarchomin i Bródno. Jednocześnie dzięki nowej drodze z wszystkich tych dzielnic szybko dojedziemy do wylotówki w kierunku Poznania. Tym samym firmy dystrybucyjne zyskają nowe pole do popisu.

Czekamy jeszcze na połączenie autostrady A2 z węzłem w Konotopie.
Odcinek ten będzie stanowił istotny fragment Ekspresowej Obwodnicy Warszawy. Zakończenie budowy ma nastąpić w 2012 roku. To zaś oznacza bezpośredni dostęp do autostrady prowadzącej do Berlina.

Wszyscy zainteresowani działalnością w rejonie centralnej i zachodniej Polski mogą zacząć się rozglądać za magazynem lub innego typu halą. Okazuje się, że okolica nie dysponuje dużą ilością wolnej powierzchni. Wśród nieruchomości komercyjnych w pobliżu węzła Mory warto jednak zwrócić uwagę na Perfect Estate, nowoczesny budynek biurowo magazynowy. Jest on o tyle atrakcyjny, że znajduje się w fazie budowy i potencjalni najemcy mają możliwość zaaranżować wybrany moduł według własnych potrzeb. To także właściwe rozwiązanie dla firm szukających miejsca pod siedzibę.

Rozwój polskich dróg ma wiele wspólnego z rozwojem przedsiębiorców.
Szczególnie ważne jest to w stolicy, która stanowi siedzibę wielu firm z branży logistycznej. Specjaliści od warszawskiego rynku nieruchomości komercyjnych wiedzą, jak duże jest zainteresowanie nowymi magazynami i jak maleje liczba interesujących ofert. Można jedynie mieć nadzieję, że budowa kolejnych odcinków stołecznych dróg zachęci do budowy nieruchomości typu Perfect Estate.

Podobne wpisy:

Tagi:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.