ENEL-MED: rozpoczęcie współpracy z Generali – Portal PR - 24PR
ENEL-MED: rozpoczęcie współpracy z Generali

03.12.2010 Kategoria: Ubezpieczenia, zdrowie. Autor: biuro prasowe

Centrum Medyczne ENEL-MED podpisało umowę z GENERALI ŻYCIE T.U. S.A. i GENERALI T.U. S.A. W ramach współpracy ENEL-MED odpowiadać będzie za realizację usług medycznych dla klientów obu spółek ubezpieczeniowych od dnia 1 grudnia 2010 roku.

W ramach umowy ENEL-MED będzie wykonywać świadczenia medyczne dla klientów Generali, które  obejmują konsultacje specjalistyczne oraz diagnostykę laboratoryjną we wszystkich oddziałach Centrum Medycznego w Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu. Do dyspozycji pacjentów pozostają także usługi rezonansu magnetycznego i tomografii komputerowej dostępne w Warszawie, Poznaniu, Mielcu, Łomży i Lublinie.

Współpraca między centrami medycznymi a ubezpieczycielami to rynek o dużym potencjale rozwoju, który upodabniać będzie się do systemu istniejącego obecnie w krajach Europy Zachodniej. Korzyści dla pacjentów wynikające z posiadania takiego ubezpieczenia zdrowotnego są bowiem praktycznie takie same, jak w przypadku abonamentów medycznych dla firm. Za stała miesięczną opłatę, która często jest niższa niż koszt jednej wizyty lekarskiej, pacjent otrzymuje dostęp do kompleksowej opieki zdrowotnej – wyjaśnia Izabela Czekalska, Kierownik Działu Ubezpieczeń Zdrowotnych Centrum Medycznego ENEL-MED.

Generali to kolejna firma ubezpieczeniowa, z którym Centrum Medyczne ENEL-MED nawiązało współpracę. Pozostałe towarzystwa to Allianz, InteRisk Vienna Insurance Group, Inter Polska Uniqa S.A oraz Signal Iduna.

Źródło: Euro RSCG Sensors

Podobne wpisy:

Tagi: ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.