„Energia dla Przemysłu” – nowy produkt wydawniczy Wydawnictwa Elamed – Portal PR - 24PR
„Energia dla Przemysłu” – nowy produkt wydawniczy Wydawnictwa Elamed

30.12.2010 Kategoria: Ksiązki. Autor: biuro prasowe

Grupa Elamed Technologie doczekała się kolejnej, pozytywnej decyzji produktowej. W redakcji „Ekologii Przemyłowej”, w ramach podjętej próby dywersyfikacji portfolio czasopism o nowe obszary tematyczne, a tym samym ambicji dalszego rozwoju biznesowego – powstał nowy produkt wydawniczy pn. „Energia dla Przemysłu”, który swój debiut rynkowy miał 30 grudnia 2010 roku.

Jest to już drugi produkt, tuż po czasopiśmie „Transport Wewnętrzny i Magazynowanie”, który ujrzał światło dzienne w przeciągu ostatnich 4 miesięcy. Oba tytuły znacząco wkroczyły w dotychczas niezagospodarowaną przestrzeń reklamową i grupę odbiorców – decydentów odpowiedzialnych zawodowo za poruszaną na łamach pism problematykę. Niezaprzeczalnie stwarza to nowe możliwości do dalszego rozwoju, tak ilościowego, jak i jakościowego, także w kontekście naturalnego poszukiwania efektów synergii dla całej grupy Elamed Technologie.

Partnerem strategicznym wydania jest TAURON Polska Energia. W wydaniu poruszono temat kondycji krajowego rynku energetycznego, świadectw energetycznych i audytów, oszczędnego gospodarowania energią w zakładach przemysłowych i efektywnego zarządzania energią. Ponadto wydanie przedstawia sposoby walki z kryzysem energetycznym oraz tendencję rozwoju energetyki odnawialnej.

„Energia dla Przemysłu” kierowana jest do przedsiębiorców oraz kadry zarządzającej w dużych firmach przemysłowych. Czytelnikami są także przedstawiciele organizacji branżowych, politycy i urzędnicy kierujący instytucjami ważnymi dla gospodarki oraz instytucje naukowo-badawcze działające na rzecz energetyki.

Podobne wpisy:

Tagi:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.