Firma Bridgestone otrzymuje nagrodę Johna Bolstera – Portal PR - 24PR
Firma Bridgestone otrzymuje nagrodę Johna Bolstera

21.12.2010 Kategoria: EVENT. Autor: biuro prasowe

Firma Bridgestone otrzymuje nagrodę Johna Bolstera podczas uroczystości wręczenie nagród Autosport Awards 2010.

Podczas tegorocznej uroczystości wręczenia nagród Autosport Awards, która odbyła się 5 grudnia w Londynie w Wielkiej Brytanii, Korporacja Bridgestone otrzymała nagrodę Johna Bolstera, w uznaniu dla technicznych osiągnięć firmy w wyścigach Formuły 1.

Dyrektor Bridgestone Motorsport, Pan Hiroshi Yasukawa, przybył odebrać zaszczytną nagrodę nazwaną na cześć oryginalnego redaktora technicznego magazynu Autosport, Johna Bolstera.

Pan Yasukawa, który obok Pana Hirohide Hamashima, Dyrektora Motorsport Tyre Development, przez ostatnie 14 lat stał na czele programu, w obecności ponad tysiąca profesjonalistów związanych z branżą wyścigów motorowych, konkurentów oraz specjalnych gości, którzy zgromadzili się na corocznej gali, odebrał nagrodę z rąk szefa mistrzowskiego zespołu Formuły 1,  pana Christiana Hornera.

Po otrzymaniu nagrody, Pan Yasukawa, który przyłączył się do działu sportów motorowych  firmy Bridgestone w 1976 roku, powiedział: “Jestem wielce zaszczycony odbierając tą nagrodę w imieniu Bridgestone Corporation. Kiedy rozpocząłem pracę w firmie Bridgestone w 1972 roku, moim największym pragnieniem było by firma Bridgestone stała się liderem w dziedzinie techniki na polu sportów motorowych i abyśmy stali się uznaną i szanowaną na całym świecie marką.

“W imieniu Bridgestone chciałbym podziękować społeczności wyścigów motorowych za uznanie naszej pasji w dążeniu do technicznej doskonałości oraz pragnienia dostarczania opon bezpiecznych i spełniających najbardziej surowe wymagania sportów motorowych. Chcielibyśmy także podziękować różnym osobom, zespołom i firmom, które wspierały nasze działania w zakresie wyścigów motorowych. Bez nich nie bylibyśmy w stanie osiągnąć naszych celów.”

Podobne wpisy:

Tagi:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.