home.pl partnerem urodzinowego Netcampa – Portal PR - 24PR
home.pl partnerem urodzinowego Netcampa

16.12.2010 Kategoria: EVENT. Autor: biuro prasowe

Firma home.pl dołączyła do grona partnerów Netcampa – szczecińskich spotkań branży IT. Impreza cieszy się coraz większą popularnością, nie tylko na Pomorzu Zachodnim. Luźna formuła oraz profesjonale podejście do poruszanych tematów to wizytówka Netcampa, który 16 grudnia będzie świętować swoje trzecie urodziny.

Organizatorem spotkań jest Fundacja Rozwoju Branży Internetowej Netcamp. Przedsięwzięcie wspiera Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego oraz międzynarodowe i polskie firmy z branży IT. Do grona partnerów dołączył również home.pl. Lider usług hostingowych znany jest z zaangażowania w działania promujące rozwój Internetu i przedsiębiorczości w Polsce. Przykładem może być udział w organizacji akcji Internetowa Rewolucja, aktywizującej przedsiębiorców w zakresie obecności w Sieci.

„Wsparcie organizacji Netcampa jest naszym kolejnym krokiem w celu napędzania rozwoju polskiego e-biznesu. Atrakcyjna forma i ambitne cele jakie stawiają sobie organizatorzy sprawiają, że możemy się spodziewać wymiernych efektów w przyszłości“– podkreśla Tomasz Zamarlik, Public Relations Manager home.pl.

– „Przez 3 lata działalności Netcampa zorganizowaliśmy już 26 spotkań w których wzięło udział w sumie ponad 1200 osób z branży IT. W nowym  roku czeka nas zmiana wizerunku i formuły spotkań Netcamp o czym powiemy szerzej podczas urodzinowego spotkania” – mówi Maciej Jankowski, Prezes Fundacji Rozwoju Branży Internetowej Netcamp.

Jubileuszowa edycja Netcampa rozpocznie się 16 grudnia b.r. w Willi Lentza w Szczecinie. Organizatorzy przewidzieli atrakcyjne wykłady i dyskusje. Wśród prelegentów znajdą się Jarosław Jackowiak z IBM, Sławomir Sochaj z Opera Software i Maciej Ossowski z GetResponse.

Dodatkowym punktem programu będzie głosowanie uczestników na najlepsze projekty zgłoszone w konkursie na nowe logo Netcampa. Następnego dnia w Techno Parku Pomerania odbędzie się szkolenie na temat skutecznego e-mail marketingu.

Więcej informacji i rejestracja na urodzinowego Netcampa na stronie: http://www.netcamp.net.pl.

Źródło: home.pl

Podobne wpisy:

Tagi:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.