ING Bank obsłuży budżet Nowego Sącza – Portal PR - 24PR
ING Bank obsłuży budżet Nowego Sącza

15.12.2010 Kategoria: bankowość, Samorząd. Autor: biuro prasowe

ING Bank Śląski oraz Miasto Nowy Sącz podpisały umowę na obsługę bankową budżetu Miasta. W chwili obecnej bank współpracuje z blisko 50-cioma jednostkami samorządu terytorialnego w zakresie kompleksowej obsługi.

Nowy Sącz to kolejne miasto, z którym nawiązaliśmy współpracę w tym roku. Cieszymy się, że nasza oferta została wybrana. Nowoczesna bankowość dla sektora JST w zakresie ich bieżącej obsługi oraz klasycznego finansowania to jeden z naszych priorytetowych kierunków rozwoju – powiedział Michał Bolesławski, wiceprezes ING Banku Śląskiego odpowiedzialny za obszar korporacyjny.

Podpisana umowa to wynik złożenia przez ING Bank Śląski najkorzystniejszej oferty w ramach przetargu ogłoszonego przez Miasto Nowy Sącz na wybór banku obsługującego budżet Miasta. Zwycięska oferta została przygotowana przez Region Korporacyjny ING Banku w Krakowie, zarządzany przez Krzysztofa Skowrona, Dyrektora Regionalnego. W zakres dostarczanych przez Bank usług będzie wchodziło m.in. udostępnienie kredytu, świadczenie usług bankowości elektronicznej zintegrowanej z miejskim systemem finansowo-księgowym oraz wdrożenie i obsluga systemu identyfikacji masowych płatności. Zawarta umowa obejmie obsługę miasta i jego 65 jednostek organizacyjnych .

Oferta ING Banku dla sektora JST to szeroki wachlarz produktów obejmujący rozwiązania z zakresu zarządzania środkami finansowymi, w tym bankowości elektronicznej, systemu płatności masowych jak również produktów kredytowych, spełniających oczekiwania JST.

Źródło: ING Bank Śląski

Podobne wpisy:

Tagi: ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.