ING jedną z najcenniejszych marek w Polsce – Portal PR - 24PR
ING jedną z najcenniejszych marek w Polsce

02.12.2010 Kategoria: Marka. Autor: biuro prasowe

ING Bank Śląski jest jedną z najmocniejszych marek w Polsce w kategorii instytucje finansowe. W tegorocznej edycji rankingu przeprowadzonego przez redakcję dziennika Rzeczpospolita, Bank awansował z trzeciego miejsca na drugie.

Miejsce na podium ING zawdzięcza konsekwentnej budowie wizerunku banku dla klientów nowoczesnych i aktywnych. Według Rzeczpospolitej taki wizerunek jest utrwalany poprzez bardzo dużą aktywność marketingową, w myśl zasady wyznawanej przez bank, że każda reklama produktowa jest jednocześnie reklamą wizerunkową. Zwycięzcą w kategorii finanse został PKO BP, a trzecie miejsce zajął PZU.

Ranking „Rzeczpospolitej” jest jedynym zestawieniem marek w Polsce, które jest oparte na danych finansowych połączonych z bardzo szczegółowym badaniem opinii konsumentów. W tym roku został przeprowadzony po raz siódmy i objęto nim ponad 400 marek

Podobne wpisy:

Tagi:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.