InnerValue rozpoczyna współpracę z Narodowym Funduszem Inwestycyjnym MIDAS SA – Portal PR - 24PR
InnerValue rozpoczyna współpracę z Narodowym Funduszem Inwestycyjnym MIDAS SA

21.12.2010 Kategoria: INTERNET, Kampania, Wieści za spółek. Autor: biuro prasowe

Agencja Relacji Inwestorskich InnerValue podpisała umowę o współpracę z NFI MIDAS S.A. InnerValue będzie odpowiedzialny za planowanie i egzekucję strategii komunikacyjnej związanej z ofertą nowych akcji Spółki o wartości ok. 300 mln zł.

Agencja wspiera także Spółkę we wprowadzaniu nowej oferty na rynek przez jej Spółki zależne – mobilnego Internetu o przepustowości 150 Mb/s.

„Mijający rok to znaczący rozwój naszego działu Relacji Inwestorskich. Nasz portfel klientów nieustannie się powiększał. Wspieraliśmy komunikacyjnie transakcje o wartości kilku miliardów złotych” – powiedział Andrzej Różycki, Partner Zarządzający Inner Corp. Sp. z o.o.

Klient wybrał agencję dzięki rekomendacji. Za obsługę klienta odpowiada Wojciech Iwaniuk, Szef departamentu Relacji Inwestorskich oraz Joanna Paczkowska, Account Executive.

Podobne wpisy:

Tagi: , ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.