Jury Miss Kosmetyczek 2011 – gwiazdorska obsada – Portal PR - 24PR
Jury Miss Kosmetyczek 2011 – gwiazdorska obsada

30.12.2010 Kategoria: EVENT. Autor: biuro prasowe

Kto będzie oceniał kandydatki do tytułu Miss Kosmetyczek 2011? Clarena ujawnia pierwsze nazwiska jurorów: Agata i Piotr Rubikowie, Marzena Rogalska, Monika Richardson, Grażyna Wolszczak oraz Rozalia Mancewicz Miss Polonia 2010. 

Atmosfera wokół wyborów Miss Kosmetyczek 2011, organizowanych przez firmę Clarena, staje się coraz bardziej gorąca. Wygląda na to, że wydarzenie będzie nie lada gratką dla lwów salonowych. Już sam skład jury zapowiada, że tam po prostu trzeba być!

W konkursowym jury zasiądzie dwanaście osób. Większość z nich to postacie znane z wielkiego i małego ekranu. W tej chwili Clarena potwierdza, że Miss Kosmetyczek 2011 wybierać będą m. in.: Agata i Piotr Rubikowie, Grażyna Wolszczak oraz Monika Richardson. – Do jury zostały zaproszone osoby, które znają się na kobiecym pięknie, tak jak na przykład fotograf Wojciech Bąkiewicz czy kobiety, które same są uosobieniem uroku, wdzięku i klasy – cech, które powinna mieć wybrana Miss Kosmetyczek 2011 – mówi Magdalena Małys z Clareny, koordynatorka eventu.

Pierwsze wybory Miss Kosmetyczek odbyły się w zeszłym roku. Wydarzenie spotkało się z dużym zainteresowaniem samych kosmetyczek jak i mediów. Clarena postanowiła, że impreza już na stałe wpisze się w kalendarz towarzyski.  – Kosmetyczki zwykle są po drugiej stronie, dbają o piękno innych. Chcemy pokazać, że te kobiety to nie tylko specjalistki od urody, ale przede wszystkim piękne i zadbane kobiety – mówi Magdalena Małys z Clareny. W tym roku z wielu zgłoszeń wyłoniono dwanaście przepięknych finalistek, spośród których 9 stycznia, w hotelu Sheraton w Warszawie, jury wybierze tę najpiękniejszą.

Miss Kosmetyczek 2011 odbywa się pod patronatem biura Miss Polonia.

Źródło: PR time

Podobne wpisy:

Tagi:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.